marime text:

Copii torturati in scoli de profesoarele GROAZEI!/ VIDEO SOCANT

Doua profesoare au fost excluse definitiv din invatamant, dupa ce au fost filmate in timp ce isi bateau cu salbaticie elevii.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In filmuletele realizate cu telefoanele mobile, cele doua cadre didactice din Siria pot fi vazute in timp ce isi lovesc elevii cu aratatoare pe talpi sau in palme.
 
Copiii urla de durere, insa cele doua profesoare nu se opresc.
 
Una din ele isi iau la rand toti elevii; baietii primesc lovituri la talpi, iar fetele in palme.
 
Cealalta profesoara il pune pe un elev sa-I tina picioarele celui pe care ea il loveste.
 
Autoritatile au stabilit ca niciuna din cele doua profesoare nu este la prima abatere. Ambele au fost sanctionate si in 2004 pentru cruzime impotriva elevilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



nelu (2012-11-15 16:05:51)
cu siguranta as impuscao pe aceasta zisa profesoara.
raspunde »
kamykaze (2012-02-06 06:50:57)
in caz daca e real Clipul asta ... Eu o bate-am pe baba aia de numai stia cum o chiama cu buletinu in mana
raspunde »
tott beni (2011-12-03 16:08:15)
nu pot sa cred nimeni nu poate sa faca ceva?
raspunde »
silviu [mistico] (2011-10-01 10:52:16)
leas omar in bataie leas bate pana cand ar cere indurare si tot nu mas opri si cand ar cere indurare si cand va cer indurare leas taia limba si as dao la lei atat de furios sant acum si apropo hihi teas omora in bataie pentru ce ai zis
raspunde »
**** hyhy (2011-09-18 17:40:47)
**** vaca ***** tu ar trebui sa patesti asa ceva ca ai aceasi gandire comunista ca tampitii astia din siria...!
raspunde »
alin (2011-07-20 20:32:07)
bai hyhy care ai fi tu sa te f-t in guruta aia cu care vorbesti si manancidece nu iti dai numele adevarat stoarfo cate p--e ai inghitit sa vi si la mine sa tio dau si pe a mea ,si mie mi-ar place sa te vad luand **** dela toti caini si boschetari din orasul de unde apropo si ptr CINEVA sa iti dea **** limbi in ceasca si cu tactu mare c---a proasta ce esti
raspunde »
hyhy (2011-05-28 18:48:23)
imi pare bine ca-i bate.si la noi ar trebui batuti copii la scoala de profesori.obraznicia e prea mare.impertinenta dinscolile romaniei este crasa.imi place sa vad cum ii bate.nu merita mila!
raspunde »