marime text:

Compensatie URIASA: Cati bani crezi ca primeste femeia LOVITA IN CAP cu PENISUL de catre seful ei?

O tanara care inca nu a implinit 30 de ani a ajuns multimilioanara pentru ca a fost hartuita sexual mai bine de un an de seful ei. Ultima scena a fost cea care a pus capac si a determinat-o pe femeie sa se adreseze justitiei...
Compensatie URIASA: Cati bani crezi ca primeste femeia LOVITA IN CAP cu PENISUL de catre seful ei?

Ashley Alford, din St. Louis, angajata unui lant de magazine cunoscut in Statele Unite, a trecut peste remarcile cu tenta sexuala ale sefului ei si chiar peste faptul ca i-a conditionat promovarea de favoruri sexuale. Numai ca intr-o zi seful ei a incoltit-o intr-o magazie, i-a dat jos fortat tricoul, a trantit-o la podea si a inceput sa se masturbeze deasupra ei, lovind-o cu penisul peste fata.

Juriul a decis ca femeia sa fie despagubita cu 95 de milioane de dolari pentru umilintentele la care a fost supusa, suma care urmeaza sa fie platita de firma a carei angajata a fost pana la acel incident. Suma a fost stabilita dupa ce s-a stabilit ca anul trecut lantul de magazine a avut un profit de 118 milioane de dolari.

Desi in urma taxelor si impozitelor femeia va ramane doar cu aproximativ jumatate din suma stabilita, este totusi cea mai mare compensatie primita in urma unui proces de acest fel.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ewqe (2014-07-05 02:18:08)
MUIEREA AIA CURVA AIA MERITA SA FIE CASTRATA DE OVARE SI SAI TAIE SANII JOS CURVEI
raspunde »
TR (2012-06-14 12:18:22)
MERITA SA FIE CASTRATA DE OVARE
raspunde »
Seful ei (2011-09-05 00:37:01)
I-am dat doar 1 data cu pu*la in frunte de am ea m-a abuzat cu sanul drept pe care mi-l tot indesa in fund...
raspunde »
acordeon (2011-06-13 14:00:02)
mie daca o patroana milionara imi dadea un san in cap...si nu-mi convenea..in cazu in care ar fi fost o scarba..ma multumean si cu 1 milion de dolari..
raspunde »
cata (2011-06-13 12:24:45)
Bine in romania nu e de sfatuit sa faceti asa ca o sa va alegeti data afara si 0 despagubiri defapt e posibil sa ceara tot el :))
raspunde »
ionutz (2011-06-13 10:36:08)
fetelor daca vreti sa va alegeti cu cel putin 40 de milioane de euro , duceti'va la o firma care are un profit de peste 100 de mil de euro pe an , si face'ti in asa fel incat sa fiti batute fara voie cu penisul sefului peste fata !
raspunde »
ader_a7 (2011-06-12 20:19:32)
mi se pare mie ca saitul asta il citesc numai niste barbati macisti si incultii....sa va fie rusine...orce femeie este libera sa se culce cu cine vrea si cand vrea si daca cineva trece peste hotararea ei se numeste hartuire sexuala...daca nu va convine naveti decat sa stati sa va oblige si altii pe voi ca sa vedeti cum vati simtii...poate va place
raspunde »
Sacalu-Brasov (2011-06-12 16:44:31)
deci sa inteleg ca asta e "batuta-n cap cu p*la" la propriu? :)))
raspunde »
Bla (2011-06-12 16:05:39)
Te invit sa joci eRepublik , care este un joc economic si social unde iti deschizi firme, muncesti si lupti pentru tara ta.Din pacate eRomania are nevoie de ajutorul tau deoarece a fost cucerita aproape in intregime de eUngaria si ePolonia.Intra si tu si ajuta eRomania sa lupte impotriva dusmanilor ei. eRepublik reprezinta o lume virtuala “browser based” cu un concept foate apropiat de lumea reala dar in care timpul curge mai repede. Toti cetatenii sunt oameni reali ce interactioneaza intre ei si isi asuma roluri de politicieni, antreprenori, soldati sau jurnalisti in tari diferite. Daca vreti sa ma ajutati si pe mine cand va inregistrati in joc cresteti caracterul pana la minim level 10, nu dureaza decat 5 minute pe zi, timp de 2-3 zile. http://*****/en/referrer/Blaze4Reiko Ne vedem in joc. Bafta
raspunde »
Prunache (2011-06-12 12:22:21)
dupa fata cred ca a mai luat ea multe **** peste capatana.Poate daca ii dadea peste gura nu facea nici o plangere.
raspunde »