marime text:

CLIPUL ZILEI: Cel mai prost turist pe care l-ai vazut vreodata. Iata-l cum incearca sa traverseze autostrada

Se intampla evident in Statele Unite, unde un turist a fost aproape de moarte dupa ce s-a gandit sa traverseze o autostrada fara sa priveasca in jur cu atentie.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Barbatul nu s-a aruncat in fata unei masini ci a picat in fata ei. De parca n-ar fi vazut ca se termina "trotuarul", turistul a cazut pur si simplu pe banda aflata la 5 metri sub el, unde a fost ratat la milimetru de un autovehicul. Gestul sau ramane in continuare greu de inteles, chiar daca a fost inregistrat de camerele de supraveghere.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



stangheorghita (2012-01-08 04:50:52)
la pucariw
raspunde »
mename (2011-09-20 21:15:10)
cred ca era beat sau drogat sau a facut si el o greseala care o putea face oricine!
raspunde »
nume (2011-09-09 23:12:14)
Deci prima data saracul de el in al 2lea rand ce fraer =))
raspunde »
cs (2011-09-02 16:32:14)
e prost gramada, inca oleaca si beleaa **** !!!
raspunde »
robert (2011-08-28 21:31:08)
nashu, se circula pe partea dreapta deci poate fi in marea britanie sau undeva in india
raspunde »
Pressa proasta (2011-08-28 09:35:11)
prosti sunteti voi toti din pressa asta de *****....numai prosti e numai are voie omu sa se cauza trebe sa stiti le mai si infloriti....x-(
raspunde »
pauljimboia20 (2011-08-27 11:47:04)
:))).......aici chiar ai dreptate:)):)):)):))
raspunde »
:))) (2011-08-27 07:49:07)
Asta e Criss Angel, cand nu stapanea bine levitatia =))))
raspunde »
dorynelo (2011-08-27 04:33:39)
Nu va mai agitati atat cu comentariile ptr k si voua va place asta recunoasteti. Daca ar fii scris un turist se impiedica si cade n ar mai fii avut atata audienta.
raspunde »
gogu (2011-08-27 02:41:02)
@bunica si finu- de aia sunt ei unde sunt si noi unde suntem,ca ei sunt prosti si noi cei mai destepti.
raspunde »