marime text:

Cea mai socanta executie a unui membru de cartel! INTERZIS SUB 18 ANI!

Un clip absolut infiorator arata cat de rau s-a ajuns in Mexic, unde trupele speciale apeleaza la masuri similare celor folosite de membri cartelurilor de droguri.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Armata mexicana a filmat executia unui membru de cartel, acuzat printre altele si de moartea a cinci copii. Dupa ce a fost ucis, corpul acestuia a fost decapitat si apoi taiat in bucatele cu un topor. Imaginile de o cruzime rara arata inca o data nivelul excesiv de violenta in care se scalda Mexicul in plin razboi impotriva traficantilor de droguri.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



edddy (2013-06-13 20:11:17)
Eu m-am uitat la tot videoul si sunt mandru ca m-am nascut in lumea asta!!
raspunde »
C3ach1 (2013-04-25 14:34:54)
ma la mn se aude dar nu se vede nimik dc ?
raspunde »
aditza (2012-09-02 12:42:49)
daca vreti executi si mai infioratoare...trupa de mercenari immortals din rusia...dupa ce ca ii marunteste ii mai si mananca ;)) clipuri ce-ti intorc stomacul pe dos pa
raspunde »
ady9814 (2012-04-30 02:40:08)
Cine reuseste sa se uite la tot videoclipul asta nu e om
raspunde »
calin (2011-06-27 02:06:34)
nu stiu cine posteaza aceste videouri dar ar fii bine sa se documenteze mai bine........acesti mascati nu fac parte din armata sau politia mexicana.chiar la inceputul videoului se aude:aribba el cartel del golfo.sunt doar o grupare criminala denumita"el cartel del golfo".avand in vedere ca beneficiaza de sume enorme de bani de pe urma traficului si extorsiunilor....se doteaza cu armament puternic si echipament militar si cel care a postat acest video s-a lasat dus in eroare de aparenta lor.
raspunde »
asas (2011-06-03 00:11:55)
lol...e soft asta baieti si fete stati sa vedeti ce se intampla prin lumea araba...acolo sa vezi hardcore w w w . b l o o d s h o w s . com intrati aici si vedeti de toate..aviz celor slabi de inima/inger
raspunde »
cata28 (2011-05-31 10:41:32)
asa se judeca mah un om blestematilor uite asa se sfarseste lumea ne omaram..
raspunde »
Awer (2011-05-29 23:00:15)
bine ia facut ..... pacat ca se vede prost filmuletul
raspunde »
setialcor (2011-05-29 14:57:48)
NU POT SA CRED CA SE INTAMPLA ASA CEVA IN LUME..PERSONAL NU AM PUTUT VEDEA DECAT 10- 15 SECUNDE ,DIN MATERIAL.AM INTRAT IN MILENIUL TREI???????????????????????????????
raspunde »
sorin (2011-05-29 10:15:25)
ma oamenii buni concluzia este clara atat armata cat si politia isi disputa anumite teritorii de influenta. si politia si armata sint implicate mai mult ca sigur in droguri adika cei mari si le este greu sa piarda in fata civililor. daca erau corecti nu faceau ce au facut si traficantii ci ii urmarea si ii judeca pe drept cu executie prin pedeapsa la moarte simplu.
raspunde »