marime text:

"Ce fel de animale mananca in metrou?" - observatia care a provocat o bataie de zile mari! VIDEO

Scandal de la spaghete, filmat cu telefonul mobil, intr-un vagon de metrou din New York. Deranjata ca o tanara mananca in metrou, o pasagera mai in varsta i-a facut observatie acesteia, iar pana la urma s-a ajuns la imbranceli si lovituri.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.




 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



radu ion (2011-08-25 04:44:13)
in primul rand nu trebuia sa o faca animal ,in al doilea rand daca tie foame mananci si sub apa daca e nevoie,nu mai faceti unii din voi atata tamtam ca sunt ciori sau ca nu e frumos sa manance ca face pofta si la dai ***** pe altii cu pofta lor ,daca tie foame in al treilea rand fara sa jignesc prostimea care comenteaza si probabil sunt putoi de 16 ani si atata gandesc ,uitativa la grasa aia ,ea vorveste de mancat ca animalele cand ea baga ca o cacata in ea si altii poate mor de foame .
raspunde »
focus (2011-06-19 20:57:44)
nu vreau sa par rasist,dar cand vad asemenea persoane(tarani) nu pot sa nu ma enervez,mananci ceva ce nu deranjeaza da sa se uite lumea cum tragi in tine spaghete ii exagerat,da asai cu negri si tarani dak le spui ceva se manifesta in acest mod
raspunde »
mara (2011-05-11 16:04:55)
pffff ce ******** !!!de la ce se iau aia la harta...bai voi ati vazut vrun semn in autobuz in metrou ,tramvai etc. sa arate clar ca nai voie sa manaci!!!:O frate nu mai tine de nesimtire...ce ca le faci pofta altora care ne sunt in jur ete *** !!!inseamna ca nici pe strada nam avea voie sa mancam..nici pe o bancuta ....sau mai ales ca platesti transportul ...mai mare nesimtire ar ii sa lasi mizerie in urma ta ....asta e altceva..da oricum...:)))
raspunde »
lulz (2011-04-05 13:31:08)
Niggers....n-ai ce sa le faci (care sa nu implice a good old lynching)
raspunde »
eduard (2011-04-05 02:51:35)
Zise un cocalar democratic:
raspunde »
nume (2011-04-04 20:03:16)
si ce daca mananca in metrou in mm de comunisti
raspunde »
... (2011-04-04 10:51:02)
fiecare tara cu ciorile ei. la ei niggerii, la noi tiganii borati. sa se bage ***** o lege in care toti care au pielea inchisa la culoare, fara venituri, fara studii si cu antecedente penale sa fie arsi :|
raspunde »
danxxl (2011-04-04 10:33:21)
ciori,,,,nu poti sa le zici nimic frate ca imediat te acuza ca esti rasist. am fost in america si am avut ocazia sai cunosc. niste gunoaie asta sunt. asteapta numai ajutoare de la stat si se plang mereu.
raspunde »