marime text:

Care e ultimul lucru pe care ai vrea sa-l patesti la 320 km/h? SA RAMAI CU VOLANUL IN MANA! VIDEO

Cursa de cosmar pentru un pilot de teste din Statele Unite, care dupa ce a atins ametitoare viteza de 326 km/h, in mai putin de 7 secunde, s-a trezit cu volanul masinii in mana!
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un adevarat profesionist, pilotul a dat dovada de un calm incredibil.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



vasili (2011-08-04 18:23:36)
dc trebuie sa suportam noi toate reclamele voastre tampite ?
raspunde »
dani (2011-06-21 02:47:22)
deci in mai putin de 7 secunde ...sa zicem 5 ...si el o accelerat 3 secunde...haha...cam penibil articolul...in fine nu ma mira nimic pe situ asta...sunt bune si rele :)
raspunde »
Alex (2011-06-21 00:57:58)
Sunteti varza, nu e nici un fake, nu e nici o barca, asta e dragster (prostiile americanilor) .. asa au volanul, el doar frana de pe maneta aia se vede ca loveste ceva la un moment dat. In nici un caz nu avea 320 km/h =))) ca abia a plecat si s'a vazut din impact ca a lovit usor altfel se facea tandari, chiar lua foc.
raspunde »
eu (2011-06-20 21:36:55)
loool ce fraieri sunteti in loc sa radeti si voi criticati ca fraieri
raspunde »
m (2011-06-20 20:05:45)
cata vrajeala,voi nu vedeti OAMENII care TREC relax pe LANGA MASINA????????
raspunde »
adi (2011-06-20 20:00:48)
Da -punk0r- aia era barca si ISUS mergea pe apa ahahahah!!!!
raspunde »
punk0r (2011-06-20 18:40:52)
aia ii barca...
raspunde »
Catalin (2011-06-20 15:06:05)
abia bagase 1-a, nu avea nici 50/km la ora.. se vede ca mergea un om pe langa masina cu 2 sec inainte sa ramana cu volanul in mana..
raspunde »
faf (2011-06-20 14:02:37)
calm pe naiba. era tot panicat. nici nu stia unde-i volanul
raspunde »
salmed (2011-06-20 13:21:50)
Pai oameni buni cum sa piarda controlul cand nu mai avea cu ce ? :)) Saracul cauta in disperare volanul :))))))
raspunde »