marime text:

Care din ei e animalul? UITE cum isi scoate un tip cainele la plimbare - IMAGINI SOCANTE!

Scene greu de privit au fost filmate de un sofer din Taiwan. Un individ probabil s-a gandit sa impuste doi iepuri dintr-un foc: sa-si rezolve problemele si sa-si scoata cainele la plimbare.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Prin urmare, l-a legat cu lesa de masina si a plecat. Cainele a fost tarat pe asfalt la o viteza destul de mare, dar, in mod cu totul incredibil, la o oprire s-a ridicat, vazandu-se clar ca "plimbarea" nu i-a provocat traume.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



sus animalele (2013-01-24 22:20:22)
abia astept sa moara asta sa pot sa ma duc la inmormantarea lui sa dansez pe rap. alina,layer,dexter si romanianknifekiller sunteti niste fiinte care consumati aer degeaba,muriti ba jegurilor
raspunde »
Florin (2012-05-14 23:01:24)
Ma , da si asta care a filmat , cand ai stat la rosu de ce nu te-ai dus ma la el la geam sa....nush , sa ii faci ceva , in *** , daca il prind pe asta pe strada in fata mea jur ca ii fac ce i-a facut si el bietului caine , astfel de oameni nu ar trebuii sa existe pe pamant!!!!
raspunde »
Salvatore (2012-02-18 23:58:52)
daca voi va imuiati la un animal nu stiti nimic despre cata rautate poate exista in lumea asta.... asta nu e nik fatza de adevarata uratenie care exista.... nici nu va poate trece prin cap... daca omu asa a simtit asta e ....
raspunde »
andi (2012-02-12 18:06:20)
PENTRU ROMANIAN KNIFEKILLER:bre retardatule,in primul rand invata sa vorbesti si sa scrii romaneste.nu te baga acolo unde nu stii.pt tine probabil suntem niste jalnici iubitori de animale.doar atat.e bine si asa decat un suflet hain cu nume sugestiv de criminal .eu m-am cam saturat de cocalarii asti.voi nu.toti cei ce sunteti de parere cu mine hai sa le spunem la handicapatii astia sa ne pupe in fund.probabil ca ei sunt capabil de toate mizeriile.eu nu.nespalatii dracului.e plina lumea de retardati.iubiti animalele.va spun doar ca merita.
raspunde »
andi (2012-02-12 17:55:14)
e inuman ce se intampla.ar trebui sa se dea o lege pt cei ce fac asa ceva animalelor.vreo n ani de puscarie si interzicerea pe viata a detinerii oricarui animal.cel ce e in stare sa faca asa ceva unui animal fiti siguri ca ii va fi foarte usor sa loveasca sau sa maltrateze si o persoana.eu am catei si ii iubesc.din pacate si mie mi-au spanzurat zilele astea catelul de la curte.era legat .au venit niste hoti sa fure la magazinul de la parterul blocului unde locuiesc.catelul a latrat .iar ei l-au spanzurat.totul s-a petrcut noaptea.din pacate eu nu sunt in tara.cainele il ingrijea fratele meu.am plans cateva zile.pe criminalii astia i-as baga cu mainile in apa fierbinte vreo zece minute.sa nu mai aiba maini sa mai poata face asa ceva.pt dexter layer si alina pot doar sa le transmit un mesaj:sa mearga sa se agate intr-o funie caci consuma oxigenul.sunt niste nimicuri.ratatilor.voi toti trei la un loc nu aveti nici 5 la suta din sufletul acestor animale.aceste animale,ca-s pisici,caini sau stiu eu ce,ofera tot in schimbul a nimic.doar mincare si iubire.nu vor bani si nici case,masini.sunt multumiti de stapanul care il au.pt ei nu conteaza ca esti urat,gras,chel,fara bani sau stiu eu ce altceva.mereu voi iubi animalele si ii voi ajuta cat voi putea.mereu am fost ajutata de oameni iubitori de animale.si tot mereu am intampinat dificultati din partea oamenilor carora nu le plac animalele.
raspunde »
vio (2012-01-28 01:30:42)
sunt oameni sadici. tatal meu ucidea cainii si pisicile noastre de acasa. Nu stiam de ce dispar mereu. Odata se lauda la cineva ca le otraveste si L-AM INTREBAT DE CE MI-A OMORAT PISICA mi-a raspuns ca nu era buna pt ca era lenesa, si cu cainele tot asa pt ca ascundea papucii. ce puteam sa fac? într-o zi am aflat ca a torturat o pisica .. A SPÂNZURAT PISICA CU O SARMA SUBȚIRE CARE II TAIA GÂTUL IN TIMP CE PISICA SE ZBATEA IN CHINURI groaznice. asta am aflat de ***ând.dupa zeci de ani. deci el lasa pisica sa creasca uneori o si mangaia si intr-o zi asa fara sa stie nimeni o ucidea. Dar Dumnezeu este mare si plateste fiecaruia dupa fapte. Acum tatal meu este foarte bolnav si se chinuie foarte tare prin spitale, nu mai are putere sa loveasca pisicutele , nu le mai poate ucide. eu am in prezent 4 pisicute de pe strada de peste tot le aduc acasa numai asa sa-i fie ciuda. îl urasc pentru ce a facut zecilor de animale pe carea le-a torturat sper din sufletul sa nu moara pana ce nu va simti pe pielea lui fiecare durere pe care a provocato. Daca cineva ma condamna pt ceea ce simt sa se gandeasca ca ce a vazut in acest video este nimic pe langa ce făcea tatal meu. deci de asta il urasc
raspunde »
roxana (2012-01-13 22:35:01)
Mi-e scarba sa vad asa ceva. Mi-e scarba de astfel de oameni dobitoci, imbecili si fara minte! Astia merita sa fie tinuti la nebuni, in camasa de forta toata viata. Cred ca s-a ajuns la un nivel al teribilismului si al cretinismului in care ar trebuie ca majoritatea sa fie ''testati'' psihic o data la 2-3 ani:|
raspunde »
Iulia (2011-12-25 22:50:45)
ooo doamne saracu :( om fara cap si suflet :( nu mai ai ce spune ! prosti
raspunde »
Morpheu (2011-12-18 20:45:22)
wai bag **** in masa eo ma dadeam jos si i rupeam capu
raspunde »
diana (2011-11-29 18:54:42)
doamne ce jigodii de oameni :| ... Doamne Fereste ce poate exista pe pamantul asta ... sa dea Domnu` sa muriti voi astia care nu suportati animalele in cele mai groaznice chinuri si dureri .. o sa dau acatiste pt ce faceti criminalilor .. omorati suflete sa va fie rusine . La fel ve`ti fi si voi tratati in Iad...sa dea Domnu sa vi se intample si voua acelasi lucru ;) MA VOI RUGA PENTRU ASTA va asigur ;)
raspunde »