marime text:

Cand MOARTEA VINE SPRE TINE o sa ramai surprins de cat de repede poti fugi! SUPERVIDEO

Norocul si-l face omul cu fuga lui, si-a spus probabil un tanar din Moscova, care s-a trezit cu o masina scapata de sub control, venind amenintator spre el. Dupa un sprint demn de un atlet si un plonjon spectaculos, el a scapat cu viata.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Intreaga scena a fost surprinsa de camerele de supraveghere ale unei benzinarii, in care soferul masinii, aflat sub influenta alcoolului, a intrat in plin.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



real (2011-07-22 03:51:19)
bravo lui ca a scapt
raspunde »
andr3w (2011-07-12 22:07:34)
se zice ADRENALINA
raspunde »
Roby (2011-06-21 00:00:30)
uluitor ce poate face creierul cand e pus in situatii extreme, iti da superputeri... bravo lui ca a scapat cu bine
raspunde »
RTD (2011-06-20 11:31:28)
ba voi habarnaveti cum e daca ar fi fost 1 dintre voi ati mai fi ras??
raspunde »
cris (2011-06-19 23:39:47)
rad taranii rad , ca e de ras
raspunde »
Ionut (2011-06-19 17:46:11)
Nu-i nimic asa surprinzator. Viteza reactiei si fuga rapida plus puterea picioarelor de a sari asa sunt din cauza adrenalinei. Adrenalina este produsa de corp in cantitati mai mari in situatii in care viata omului este pusa in pericol.
raspunde »
Ana (2011-06-19 12:41:26)
Asta era o chestie pe care o stiu de prin clasa a 5 totusi..ma uimeste faptul ca vi se pare ceva nemaipomenit faptul ca ai o viteza de reactie mai mare in asemea cazuri.Da ma rog fiecare cu lumea lui..:)) Daca va doare mana sa scrieti pe google e cu totul o alta problema.Si chestia cu experienta..nu am nevoie sa ma creada cineva atata timp cat eu stiu cel mai bine.
raspunde »
ptr. Ana (2011-06-19 11:53:01)
Sau ... mai lasa...
raspunde »
Ana (2011-06-19 10:46:08)
E normala chestia asta..numai ca de putine ori se intampla sa ai noroc sa scapi. Nu stiu daca stiati dar fiecare om secreta o cantitate de adrenalina care se activeaza singura in astfel de situatii cand intreg organismul este pus in alerta de creier. Am avut si eu ocazia sa ma aflu intr-o situatie asemanatoare..e oarecum ciudat deoarece dupa ce scapi ai impresia ca ai suferit un soc sau ceva gen,nu mai stii cum sa reactionezi..
raspunde »
george (2011-06-19 10:28:18)
Ahahaha ce s-a rostogolit parca se credea in matrix :))
raspunde »