marime text:

Cand moartea sta ascunsa desi e chiar in fata ta. VIDEO SOCANT

Momente grele pentru un ofiter de politie din orasul american Oklahoma City. Acesta a privit moartea in ochi dupa ce soferul unui SUV l-a lovit in plin.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Politistul n-a avut nicio sansa sa evite accidentul. L-a vazut in ultima clipa pe soferul vinovat, doar dupa ce masina din fata sa a virat brusc la dreapta. Atat politistul cat si cainele sau au scapat ca prin minune nevatamati. Soferul vinovat a fost retinut si urmeaza sa fie judecat.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



xXSeLaNyXx (2011-11-09 15:01:28)
Ii o prostie! Nimeni nu isi pune camera in masina si filmeaza soseaua si zice: "Haide ca sa vedem cu mor eu!"
raspunde »
claudia (2011-10-31 17:39:07)
stiti ceva de accidentul de autocar din ungaria?
raspunde »
bonzay (2011-09-02 10:18:50)
daca vira un pic dreapta si nu stanga cu a facut-o idiotu scapa...
raspunde »
soferu (2011-08-31 19:08:21)
voi ati inteles ? de ce a virat politistul stanga cand l-a vazut pe suv? eu nu am inteles :-(
raspunde »
pt xxx (2011-08-27 22:32:00)
Ce vrei sa zici? ca nu se intelege nimic din ce scrii tu acolo ... in ce limba vorbesti ?
raspunde »
Har (2011-08-27 22:29:47)
Zilele trecute m-am aflat si eu in situatia camionetei din fata... Venea unu cu viteza pe contrasens, si nu s-a mai bagat la loc pe banda lui! a trebuit sa franez brusc si a trebuit sa ies de pe carosabil pentru ai face lui loc, dupa care am reusit sa readuc masina pe banda mea de mers, de-a curmezisul ... eu aveam vreo 90 la ora.... Avem soferi de nota 10 in Romania .... n
raspunde »
asa-i in ro (2011-08-27 21:19:41)
fuuu e angajat de .. ca acolo sunt numai stelisti. sursa e sigura oricum. si orice prost si-ar da seama.. de ce credeti ca acele comentarii nu sunt moderate?
raspunde »
xxx (2011-08-26 18:24:31)
vad ca si in alta parte politistii sunt prosti cu virau dreapta precum ala din fata scapau dar creierul unui ca au lovit intentionat masina oricum
raspunde »
a (2011-08-25 18:31:38)
bai nenorocitilor de la protv eu daca las un comm nu mi l publicati dar lu idiotul ala care scrie de o mie de ori dinamo cum drq il publicati? ar trebui sa fiti dati afara ****** n gura
raspunde »
pt FUUU (2011-08-25 17:38:37)
Si WC ce inseamna? World Champion poate? Bravo lui Dinamo atunci!!!
raspunde »