marime text:

Cand moartea da peste tine pe trotuar - VIDEO HORROR din Rusia!

Accidentul groaznic din Sankt Petersburg socheaza in continuare dupa ce o alta camera de supraveghere arata un nou unghi al tragediei.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cei doi soferi si o femeie pe care au lovit-o pe trotuar au ajuns in stare grava la spital, unde sunt tinuti in continuare sub observatie. Masinile, un Dodge si un Chevrolet, s-au acrosat in trafic si au intrat intr-un grup de pietoni aflati pe trotuar.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



cornel (2011-04-30 23:22:00)
soferul de la mercedesul negru ar trebui sa faca puscarie pe viata poate asa se mai invata si ei sa nu mai intre cu tupeu avand masini scumpe
raspunde »
pt bwm (2011-04-10 12:27:49)
e adevarat ce spui tu acolo, numai k nu e casa usor d facut...intotdeauna knd esti la volan si iti taie cnv calea,indiferent ce, u dai sa il eviti nu?pur si simplu din reflex....intr-un moment ca ala nu poti sa gandesti ce anume ar fi bine sa faci....
raspunde »
bwm (2010-12-16 13:36:28)
fraierilor, nu mai trageti de volan cand cineva va taie calea, ca omorati oameni nevinovati. dati in ei, ca aia`s de vina care se baga. pfffhhh
raspunde »
zzabrew (2010-10-20 14:40:52)
@gicu Sa-mi **** **** daca esti dn Chisinau ! In alta ordine de idei, ala cu S-classe-ul(masina neagra de pe drumul fara prioritate) e de vina... Dar si astia 2 mergeau ca tampitii
raspunde »
vlad81 (2010-09-28 13:14:51)
daca observati, masina neagra din stanga forteaza intrarea iar ala cu masina alba se sperie si trage de volan intrand in cealalta masina si apoi in pietoni...si apoi bine mersi isi vede de drum...apropos ....misto masina aia neagra...vreun smecher...
raspunde »
gicu (2010-09-27 20:02:52)
DIN SPUSELE PREZENTATOAREI TREI PIETONI AU FOST RANITI CU LEZIUNI MEDII DECI NIMENI NU A MURIT. P.S. (SUNT DIN CHISINAU)
raspunde »
rAZVAN (2010-09-27 14:13:31)
bine ca nu a fost nimeni omarat / ranit. huh!!
raspunde »
LeX (2010-09-26 11:13:11)
Uitati`va la amandoua videorui .... in primul video nu se vede fata kre este lovita , se vede doar k il rateaza pe baiat , in al 2lea video vedeti clar cum o striveste :| urat
raspunde »
alecu (2010-09-24 20:40:45)
inca un articol scris de un imbecil. nimeni, dar nimeni nu discuta de jegosii aia cu mertanu si cu jipanul din cauza carora s-a intamplat acest accident. daca nu fortau cretinii aia stanga astia nu mai trageau dreapta de volan si sa intre pe trotuar. vedeti acum de ce in unele tari civilizate nu mai este permisa virarea la stanga?
raspunde »
make (2010-09-24 20:03:12)
Se vede .. femeia aia blonda e luata din plin .
raspunde »