marime text:

Cadavrul MUTILAT al unui motociclist zace pe sosea, dupa un accident INGROZITOR! IMAGINI SOCANTE

Mai infricosator ca  un film de groaza, asa arata soseaua unde un motociclist si-a pierdut viata, dupa un accident violent. Cadavrul barbatului zacea intins pe asfalt, avand bratul stang smuls complet si laba unui picior sectionata.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Se pare ca motociclistul, care nici macar nu purta casca de protectie, a pierdut controlul vehiculului din cauza vitezei.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



**** (2012-03-01 16:22:49)
m-ia placut barbatul care a fost operat pe viu !!! ce picioare avea:-w m-am speriat
raspunde »
andrei (2011-09-18 22:31:47)
o mana ici un picior colo un maxilar la un km distanta ....il adunati voi in 2-3 zile
raspunde »
route (2011-09-01 08:26:06)
,,vasilecool'' de acord cu tine pana la .......(.in realitae TOATE ul de reactie??). Timpul de reactie SCADE atunci cand ai viteza, si cred ca ma intelegi. Daca ar creste timpul de reactie nu ar mai fi accidente , toti soferii ar gasi timp sa iese din incurcatura.
raspunde »
vasilecool (2011-07-06 00:06:20)
participanti la trafic...asa ne numim cu totii ,atunci cand suntem pe strada ! exista pietoni ,care nu detin permis de conducere ,de nicio categorie ,sa zicem ca ar avea o scuza ,atunci cand gresesc (cu toate ca stim ca necunoasterea legii...nu este o scuza) . dar unii motociclisti ,conduc de parca ar dori sa se sinucida : nu se asigura ,circula cu viteza foarte mare(exista un film chiar aici cu unul care isi conduce "motoru" cu vreo 200 .si nu ,nu e pe autostrada ! e pe DN1 ,daca nu ma insel si e destul de aglomerata soseaua . aviz si celor care conduc bolizi pe patru roti... SA NU CREDETI CA SE INTAMPLA CA IN FILME . in realitate ,o data cu viteza cresc TOATE : distanta de oprire ,forta de impact ,timpul de reactie .aici nu scapa nimeni nevatamat dintre fiarele contorsionate .si nici dupa un zbor e vreo 5-10 metri !!!CONDUITA PREVENTIVA salveaza vieti... nu conteaza ca avei prioritate ,daca cei dragi nu ai sunt cu tine . asa cum scrie pe banalele table de pe marginea drumurilor : VIATA ARE PRIORITATE .
raspunde »
tinu (2011-06-25 21:48:36)
de ce te bucuri tu prostuta d necazul altuia? sa ti fie GABYY rusine la ce comm ai lasat.
raspunde »
Unu' (2011-06-24 12:16:46)
gabyy...daca stia maica-ta ca o sa iesi tu...sigur facea avort.
raspunde »
gabyy (2011-06-23 14:32:36)
foarte bine nenorocotii astioa de motociclisti care incurca circulatia ar trebui omorati
raspunde »
TEO (2011-06-23 10:54:45)
ahahahaa ce pm motociclis e asta ma?! HAHA ala e motor?hahahah ala e un ibric de de 50 de cm si probabil ca este intr o tara gen tailanda ori ceva de gen unde oricum aia mor cate 30 de pe zi ! cica un motociclist hahahahahaa nsite tzari subdezvoltatea unde se impusca, se taie capete si se moare cum ai iesit din casa ce pm
raspunde »
Maka (2011-06-23 02:38:15)
Toata chestia este ca atunci cand mergi pe motocicleta in caz de accident impactul este direct, nu ai ceva sa te protejeze ca la o masina precum airbagul. Este foarte pacat ceea ce se intampla dar ar trebui ca toti participantii la trafic sa aiba tot timpul in minte urmatoarele cuvinte: Stop accidentelor. Viata are prioritate !
raspunde »
Gabriel (2011-06-23 01:34:35)
I-a mai sugema tu putin,vad ca esti pofticios.Mai face lumea greseli ba perfectule.Nu am scris ca le doresc moartea invata sa citesti le-am zis sa fie mai atenti ca lasa familii si copii in urma.
raspunde »