marime text:

Bataie ca la puscarie! Detinuti loviti fara mila, ca pedeapsa pentru o revolta! IMAGINI SOCANTE

Cu varf si indesat au platit puscariasii dintr-un penitenciar din Rusia indrazneala de a se revolta impotriva conditiilor de detentie. Gardienii i-au aliniat in curte si i-au batut pe rand, cu bestialitate.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Intreaga operatiune a fost filmata, iar imaginile au ajuns pe internet.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



marius dumitru (2012-11-11 00:58:45)
Este groaznic imi aduce aminte bataia pe care am luato de la mascati la inchisoare mau desbracat in chiloti si cu pulanele mau batut avea tot corpul plin de vinatai sper sa nu mai iau din nou bataie
raspunde »
king kong (2012-10-01 08:59:26)
are norok ca are pusti cadaca eram eu acolo si aveu bulane batateam la ei la gardieni aia cum am batut sacu de box canva
raspunde »
ale xc (2012-09-29 00:54:18)
astia care ati scris ca va bucura ca cum i-au torturat sper sa ajungeti si voi la fel.sunt oameni totusi...sunt acolo pt a-si ispasii pedeapsa pt ca au gresit.nu pentru a fi torturati.iar pt revolta se puteau lua alte masuri nu tortura deasta.ca nu suntem in anii 1800 sa ardem pe rug oamenii
raspunde »
Bogdan (2011-06-07 19:19:59)
asa trebuie la talhari ... cu toate ca e prea putin....
raspunde »
manutkd (2011-04-01 00:26:21)
ROBBY frate, EDY are dreptate.instuttia de inavatamant din care fac parte mi-a permis sa fac practica la penitenciarul din aiud,si e adevarat.atat se cheltuie pe un detinut.plus ca au facilitati ca: scoala generala liceu facultate,cursuri de calificare profesionala,unii chiar televizoare in camera.cu restul te aprob! respect!
raspunde »
vlad (2011-03-07 18:40:16)
Mai oameni buni, ganditi-va ca cei de acolo au comis omoruri, talharii, violuri, etc. iar bataia pe care o primesc de la gardieni e o nimica toata. Nu le da peste fata sau in cap.....Ganditi-va ca aia daca ar avea ocazia i-ar omora pe toti gardienii de acolo.....nu spun ca e normal, insa cu astfel de animale trebuie sa te comporti intr un anumit fel....
raspunde »
ah! (2011-01-22 03:24:19)
ahhh! ce-mi place! bine le-a mai făcut! am erecţie când dau play!
raspunde »
oaida (2011-01-21 20:43:05)
daca va-ti uitat bine la pieile rusesti tatuate complet ,ar trebui sa va ganditi ca nici unul dintre ei nu a ajuns acolo ca a calcat o pisica cu bicicleta .astia sant criminalii si violatorii actuali de la rusi ,si imaginile sant intentionat mediatizate ,ca sa stie "schmecherii" ce ii asteapta cand ajung la "parnaie" .bine asa !!
raspunde »
oaida (2011-01-21 20:06:36)
daca va-ti uitat bine la pieile rusesti tatuate complet ,ar trebui sa va ganditi ca nici unul dintre ei nu a ajuns acolo ca a calcat o pisica cu bicicleta .astia sant criminalii si violatorii actuali de la rusi ,si imaginile sant intentionat mediatizate ,ca sa stie "schmecherii" ce ii asteapta cand ajung la "parnaie" .bine asa !!
raspunde »