marime text:

Barbatul pe care NU l-ar dori nicio femeie! UITE cum isi "alinta" iubita/ VIDEO

Chiar daca ar fi gresit intr-un mod foarte grav fata de iubitul ei, femeia nu merita tratamentul dur care i s-a aplicat. A fost batuta si umilita in public si foarte greu a fost scoasa din mainile barbatului furios.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Secventele au fost filmate in Jamaica. Femeia a fost luata in pumni si picioare si in ciuda insistentelor unor martori, iubitul nu s-a potolit. Mai mult, se pare ca era incurajat de faptul ca unii se distrau copios pe seama lor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ioana (2011-08-20 23:24:10)
daca ar bate-o tata-to pe **** cum a batut-o ala pe fata aia, ti-ar mai arde de ras fraiere? te-as lasa eu lesinat in drum, orice ar fi facut nu merita sa ii faca asta!
raspunde »
:))) (2011-06-17 18:20:25)
Asta e bataie frate? Daca si asta ati ajuns sa numiti bataie... La bataie trebuia sa ii dea sa o lase lesinata pe drum
raspunde »
nashu1923 (2011-06-17 13:50:37)
ia tras cateva capace.....poate merita cine stie:)))...cel mai interesant mi sa parut k majoritattea sio ardeau cu jijiuri in gura....:))
raspunde »
Alberto (2011-06-17 12:28:24)
Ii trebuia un uppercut in barba...sa ii sara figurile. Nici nu stia sa bata tipu.
raspunde »
alex (2011-05-17 21:21:43)
uitete cultura asa ceva nu vom evolua nici-odata m-ar rau ca tiganii .corectati-ma daca am gresit (gramatical)pt ca m-am grabit.
raspunde »
Yo (2011-05-13 23:25:25)
daca e femeie si e retardata nu trebuie batuta?de ce sa discriminam?:))nu conteaza femeie sau barbat in momentul in care cineva vrea sa-ti dea o caramida in cap clar merita cu prisosinta bataia,chiar baiatul a fost foarte dragut,eu i-as fi dat sangele pe nas
raspunde »
nick (2011-05-13 16:23:52)
Si astia zic ca tiganii nostri sun urati
raspunde »
dan (2011-05-13 10:47:16)
Chiar daca ar fi infidela,o lasi si gata,nu ai de ce sa o bati ,ca nu esti zeus! Acel barbat daca se bate cu alt barbat o ia in freza urat....
raspunde »
valentin (2011-05-13 09:37:04)
daca este batuta din cauza ca a fost infidela merita si mai mult de atat. Daca nu e asta atunci barbatul e mare idiot
raspunde »
DD (2011-05-13 09:04:40)
La fel se intampla si la noi nu doar in Jamaica, asa ca nu suntem departe de ei, va mirati de parca nu ati mai vazut asa ceva pana acum. Sa vedem barna din ochiul nostru nu paiul din ochiul jamaicanului.
raspunde »