marime text:

Barbat calcat pe cap, intr-o statie de metrou din Berlin! IMAGINI SOCANTE

Un caz incredibil de violenta socheaza Germania: un barbat de 29 de ani a fost lovit cu piciorul in cap, de un tanar de 18 ani, intr-o statie de metrou din Berlin. Scena a fost surprinsa de camerele de supraveghere.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Victima a ajuns la spital cu rani grave, insa medicii au reusit sa-i salveze viata, iar acum este in afara pericolului.

Atacatorul este acuzat de tentativa de omor, dar uluitor este ca va fi cercetat in libertate.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



catalin (2012-11-07 13:13:25)
Pustanul ala de 18 ani ar merita inpuscat in ceru gurii
raspunde »
HAIDE STEAWA (2012-06-18 13:00:49)
Il vrei la STEAUA??!
raspunde »
radu ion (2011-08-25 04:55:01)
daca e bolnav trebuie executat,nu foloseste pe acest pamant decat sa faca plus o sa ziceti ca e bolnav si nu ai ce sa ii faci,deci daca e bolnav sa stea unde ii e locu nu sa faca minuni si apoi sa aibe prezumtie de in plus cum dreacu stie cat costa o sticla de alcol sau cand ia rest sa stie daca e bine sau nu ,deci ii judeca capu dar cand e de plata o da in rea mea ...execution .
raspunde »
Makaveli (2011-05-11 20:05:39)
Drogati ..
raspunde »
kyky (2011-04-26 21:42:53)
ce nenorocit de om...:(( .
raspunde »
Adita (2011-04-26 18:40:25)
bai frate la berlin e lumea nebuna.deci germania e o civilitatie in afarade Berlin care e ghetou!deci la berlin vinerea vin peste 40000 de persoane in general tineri din alte orase petrucala ei nu sa intampla nimic.
raspunde »
Neuer91 (2011-04-26 13:47:20)
Erau morti de beti,si agresorul si victima.
raspunde »
yo (2011-04-26 10:08:53)
retard complet fara dubii!
raspunde »
=))) (2011-04-26 08:44:04)
ba cum sa aibe probleme psihice doamne..e beat ma nu vedeti ? =)) de aceea se misca asa nu k are probleme=)) cum zic astia de mai jos
raspunde »
flo (2011-04-26 01:01:28)
toate miscarile agresorului, inspecial cele ale mainilor reflecta un om cu mari probleme psihice.
raspunde »