marime text:

ATENTIE, IMAGINI TERIFIANTE!!! Copil de 13 ani, TORTURAT, CASTRAT si UCIS in Siria

Un video postat pe Youtube arata cel mai bine atrocitatile comise de politia siriana. L-au arestat pe Hamza al-Khatib, un baietel de 13 ani, si l-au ucis intr-un mod monstruos, pentru ca acest copil s-a alaturat manifestantilor care cer schimbarea regimului in Siria.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Copilul a decis sa se implice in actiunile de protest dupa ce varul lui, un adolescent, a fost ucis de fortele de securitate. A disparut fara urma pe data de 29 aprilie si in urma cu cateva zile cadavrul lui, invelit in folie de plastic, a fost aruncat in fata locuintei parintilor.

Trupul baiatului prezinte urme de tortura... Calaii lui l-au supus la niste chinuri inimaginabile: l-au batut, l-au taiat si l-au castrat.

Cei care l-au cunoscut pe acest copil au decis sa faca publice imaginile cu trupul lui chinuit si au cerut interventia organismelor internationale pentru stoparea acestor acte barbare.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Dudu (2014-02-04 16:58:44)
puneti si voi link-ul de l video de pe youtube ....!
raspunde »
pentru yo (2011-09-21 17:36:52)
Am vazut multe cadavre in diferite stadii, si te asigur ca acesta nu e fake.
raspunde »
andra (2011-09-16 22:13:01)
l-au rapit si torturat zile,posibil ca in ziua in care a fost lasat la casa parinteasca a fost ucis,de aici si faptul ca era inca flexibil,zic si eu ...iar in timpul cat a lipsit de acasa a fost supus acetui tratament,iar leziunile fatale facute in ziua respectiva cand s-a facut si totusi sa multumim ca la noi in tara ,cu toate defectele care le are ,nu se intampla asa ceva pe fata,mai ales cand fortele de ordine au facut acest lucru totusi si in alte tari se intampla enorm de multe nenorociri,si la noi,dar altele depasesc imaginatia alte tari crimele se desfasoara in plina strada,omoruri,violuri,... dar la noi nu,totusi nu sunteti putin mai linistiti ca traiti in romania ,cu toate problemele,mitele s.a.m.d. ,si nu in siria,sau altele?eu sincer dorm mult mai linistita
raspunde »
Anna (2011-09-16 15:51:49)
normal ca e fake... ar fi fost tzapan de mult... dar americanii sunt disperati sa arunce cu kt in Siria
raspunde »
mohamad ali (2011-06-19 18:49:22)
ma mir ca statul romani paina momentul de fata nu a luat nici o pozitia fata de regimul din damasc. ce asteapta sa fie nr. de morti 1000000. ori relatia comerciale intre anumite persoane la nivel inalt impiedica vezionarea ce se intimpla in siria
raspunde »
yo (2011-06-02 12:52:23)
eu cred ca e fake. Daca era mort unde era asa zisa rigiditate cadaverica, lividitatile si alte urme inevitabile unui cadavru?
raspunde »
gigel (2011-06-01 13:52:09)
Si eu sunt anticomunist! Sa le dau muje celor de la Antena3 si Realitatea tv..muje lor patronilor lor corupti,,,,, aia sunt cu mafia.. Basescu e cu oamenii cinstiti ....Ponta e *****......iar aia din PNL isi baga castraveti in anus..
raspunde »
anticomunist, (2011-06-01 11:45:15)
trebuie sa scapam tara de fosti securisti deveniti oameni de afaceri!!! de aceea mogulii de la antena3 si realitatea se iau de Basescu..Pt ca Base e singurul prez capabil pe care la avut Romania..Traiasca Basescu..Jos comunistii!!!!
raspunde »
Gaby (2011-06-01 11:03:20)
Serios ?? A furat intr-un an cand era primar mai mult decat tot PSD ul in 10
raspunde »
Traian B (2011-06-01 10:37:27)
@Gabi...romanii il sustin pe Basescu..doar smenarii si incapabilii sunt impotriva lui...si tot felu de pomanagii...Base e cel mai bun Prez pe care la avut Romania in istorie..**** antena 3 si realitatea TV.....comunisti jegosi!
raspunde »