marime text:

ATENTIE, IMAGINI SOCANTE! O femeie moare cumplit in cel mai stupid accident pe care l-ai vazut vreodata

Imaginile filmate imediat dupa un accident petrecut in Rusia sunt inexplicabile... O femeie este practic agatata de o masina care, din cate se pare, a lovit-o.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cadavrul a fost prins de cauciucul ce izoleaza geamul de la portiera din dreapta. Masina in care se aflau doi barbati a lovit-o pe femeie in timp ce traversa.

Este greu de explicat cum a ajuns sa fie prinsa in banda de cauciuc.

Masina avea viteza destul de mare in momentul impactului, astfel incat femeia a fost tarata cativa metri pe asfalt.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Adrian Telu (2011-08-24 10:09:08)
Asta da socant si real intr-un spital imagini cu un doctor care scoate limba unui pacient si apou ii jupaoie pielea si carnea de pe fata http:///archives/20581
raspunde »
JohnDoe (2011-06-23 00:26:47)
Poate e posibil ca femeia sa fii ajuns in ipostaza aceea dupa ce a fost aruncata din interiorul masinii prin parbriz( in urma impactului ), ca apoi sa ramana prinsa si agatata de chedar-ul parbrizului.
raspunde »
Nick (2011-06-22 20:14:16)
Ziceti "Cadavrul a fost prins de cauciucul ce izoleaza geamul"....bla, bla,bla...adica femeia ce mergea pe strada era un cadavru inainte sa moara ??? ...
raspunde »
Tudor (2011-06-22 17:23:58)
daca e adevarata faza...atunci chiar ca e stupid.....liniste....aia nici macar sa coboare din masina sa vada de femeie...de fapt nu am vazut pe nimeni sa ii ia pulsul sau ceva...poate nici nu era moarta, ci doar inconstienta dde la lovitura
raspunde »
xxx (2011-06-22 09:21:12)
si ce e asa exgerat de stupid?
raspunde »
E (2011-06-21 21:39:28)
CE FAC AIA? DORM?
raspunde »
alexandra (2011-06-21 19:17:46)
si acum sa ma trezesc si eu sa zic FAKE :)):)) glumesc doamne fereste dumnezeu sa o ierte si lasati viteza.....:(:(:(:(:(:(
raspunde »
cip (2011-06-21 16:27:29)
Pai ce e asa greu? In primul rand ala e chederul de la parbriz, nu de la geamul lateral (se vede la 00:30). De murit sigur a murit de la lovitura, nu de la spanzuratoarea de cheder, deci nu e cel mai stupid accident.
raspunde »