marime text:

Asta e cel mai bun motiv pentru care nu sari in apa, daca nu stii cat e de adanca! VIDEO

S-a ales cu o rana pana la os, dar a continuat sa faca pe viteazul! Este vorba de un barbat care a fost filmat de prieteni sarind de pe un pod intr-o apa mult prea mica pentru asa ceva.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Desi in urma impactului s-a ales cu niste taieturi urate, omul a continuat sa inoate, iar odata ajuns pe mal, s-a comportat de parca nimic nu s-ar fi intamplat.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



x_x (2012-04-13 03:38:59)
asta este intreg la cap?sau sufera de o boala cumplita numite skizofrenie??(stiu ca nu am scris corect dar fara injuraturi va rog :o3)
raspunde »
HEHE (2011-05-13 01:41:20)
Sunt lituaniii , 100% astia sunt asa mai prosti de felu lor ;)
raspunde »
marius (2011-05-12 01:55:56)
sunt polonezi, am lucrat cu polonezi si ei folosesc f mult cuvantul curva:)) sunt 100% polonezi :)
raspunde »
vlad (2011-05-11 21:08:06)
asta nu e rusa nici ucraineana.... garantez 100%
raspunde »
eu (2011-05-11 20:54:55)
Nu este din Rusia!!! Oare inaite de a posta o stire nu va documentati? Sau va luati dupa toti prostii care se dau cu parerea?? Cunosc la perfectie limba rusa, dar in filmuletul de mai sus ,,protagonistii" vorbesc o alta limba ...nu stiu care ar fi asta ..nu-mi dau cu parerea... Pe viitor ar fi bine sa va documentati inainte de a posta ceva...sau aici a ajuns jurnalismul in ziua de azi???
raspunde »
Toto (2011-05-11 18:46:32)
Cine stie cata votca avea in el =))
raspunde »
Olga Suscracinski Pizdarova (2011-05-11 18:42:43)
Asta nu e limba rusa!
raspunde »
sihastria (2011-05-11 18:34:26)
Sunt polonezi cu siguranta.
raspunde »
r.obert (2011-05-11 18:09:39)
Locul unde s-a lovit era, cel mai probabil, amortit. Dupa vreo 10 minute o sa-si dea seama ce a patit de fapt si o sa urle de durere.
raspunde »