marime text:

Antrenoarea personala de SEX! Parintii au platit pentru ore de SPORT, dar baiatul a primit EXTAZ

Parintii i-au platit fiului lor de 14 ani o preparatoare fizica personala, dar au devenit suspiciosi cand au vazut ca dupa luni bune de antrenamente baiatul nu face deloc progrese, ba chiar parea din ce in ce mai slabit.
Antrenoarea personala de SEX! Parintii au platit pentru ore de SPORT, dar baiatul a primit EXTAZ

L-au luat la intrebari pe copil si li s-a parut ciudat ca acesta nu prea avea ce sa povesteasca despre exercitiile pe care se presupunea ca le face cu profesoara platita cu bani grei.

Prin urmare, cei doi parinti din Washington au facut niste investigatii pe cont propriu. S-au dus neanuntati acasa la profesoara de sport, Suni Faith Andersen, de 36 de ani, acolo unde aceasta isi amenajale sala de antrenament, la ora la care era programat copilul lor.

Au suferit un soc cand i-au vazut pe cei doi in pat, nu in sala. Au aflat apoi de la baiat ca profesoara i-a propus sa faca sex inca de la prima ora si doar asta au facut timp de cateva luni.

Parintii au depus o plangere la politie, iar Suni Faith Andersen a fost arestata pentru relatii sexuale cu un minor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



lg (2011-06-27 23:12:47)
buna profa buna puria , aahhhh iti dai seama ce mi la skingiuit pe nepot au au au buna puria dupa cum arata e rea foc....
raspunde »
Al3x (2011-06-17 13:57:38)
oare de ce nu am si eu norocu asta?:))
raspunde »
kjhlk (2011-06-17 13:55:51)
ca lui prostu nu io fi placut deloc daca eram inlocu lui o tineam asa mult si bine:))=))
raspunde »
euuu (2011-06-17 13:32:39)
pentru vasile, sincer daca o sa am un baiat la 14 ani vreau sa pateasca asa ceva cu o femeie, da cred ca tu esti gay zici ca ii tot una daca ii o femeie sau un barbat agresoru, pt tin poate ii tot una
raspunde »
:| (2011-06-17 12:34:15)
Asta e unguru bulan ma cum mm sa aiba noroc in halul asta:| mai bine juca la loto...
raspunde »
vasile (2011-06-17 11:04:40)
Chiar mi-ar fi placut sa pateasca aproape toti cei de aici asa ceva, nu conteaza daca victima este o fata sau un baiat - tot una este, tot abuz se numeste. Una este sa iti doresti asa ceva si sa ti se intample la aceasta varsta... dar ce sa ceri de la niste cocalari. sper sa li se intample copiilor vostri totusi, poftim! :)
raspunde »
Alex (2011-06-17 08:45:18)
Norocosul..:) orkm sunt multe femei de genul acesta..
raspunde »
dannY (2011-06-17 07:50:16)
de ce nu am si eu norocu asta?:))
raspunde »
niku (2011-06-17 03:52:55)
pai sexul nu e tot un fel de miscare?de ce l-au trimis la "o preparatoare fizica personala" ? ori facea vreun sport si avea nevoie de antrenament(fara copetitie...) ori era gras si vroiau sa mai consume si el calorii(cea mai plauzibila explicatie).
raspunde »