marime text:

"Ai o BOMBA? Noi avem CURENT!" Politistii americani electrocuteaza un glumet! VEZI VIDEO

De cand cu 11 septembrie, americanii nu glumesc cand vine vorba de siguranta pe aeroporturi. Ar fi trebuit sa stie asta si un barbat care a provocat evacuarea aeroportului international din Los Angeles, dupa ce a inceput sa tipe ca are o bomba.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



O filmare realizata de un cameraman amator il arata pe presupusul terorist stand pe o cutie, in care s-ar afla dispozitivul exploziv. Politistii ajunsi la fata locului nu stau la discutii si vazand ca suspectul nu coopereaza, il electrocuteaza cu deja celebrul taser.

Cum era de asteptat, cutia nu continea nicio bomba, dar barbatul a parasit aeroportul intr-un scaun cu rotile si avand catuse la maini.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Clau (2011-08-03 16:47:28)
Aclama maimutele cand il lovesc pe om si apoi tot ei ii acuza pe politisti de abuz
raspunde »
DETA (2011-07-27 00:00:49)
POATE VEDE IGAS POLITIE ADEVARATA MAM ***** P MINE LA ASA IMAGINI !
raspunde »
Vraja marii (2011-07-12 01:59:31)
aduci cativa politisti de acolo si le dai drumul prin Romania... :D Daca nu fac ei treaba... sa vezi
raspunde »
Abracadabra (2011-03-13 18:50:03)
Daca erati atenti a-ti fi vazut ca cineva din multime a spus ca era valiza lui (sau ca a luat-o de pe un carucior) si ca a inceput sa strige ca are o bomba. De aceea politistii au intervenit. Cred ca pana sa stie aceste informatii nimeni nu ar fi avut curajul sa intervina.
raspunde »
eddy cluj (2011-01-18 16:10:27)
Didi Spania ...stau tu in spania si mai aduna o portocala...sau...mai **** cateva ****.
raspunde »
Bogdan (2010-09-22 00:39:21)
Fratilor, politia la noi nici nu are dotarea necesara. Nu au auzit de taser. Nu stiu ce se intampla daca ala intr-adevar avea o bomba. Plus ca la noi daca il electrocuta politia, sarea lumea ca de ce, ca doar nu a omorat pe nimeni. Daca nu il electrocuta, ca de ce n-au facut-o. Ca asa e in Romania, lumea se comporta ca in telenovele. Romania e plina de ţaţe! Doar sa comenteye stie lumea la noi. Atat de invechite sunt conceptiile romanilor!
raspunde »
Pentru vicu (2010-06-24 14:43:21)
Esti dus cu P(L)UTA....
raspunde »
vicu (2010-06-24 13:34:42)
alex iti fac eu o interventie anala?
raspunde »
Didi Spania (2010-06-24 13:33:04)
Ce ia dat Mosuuuu???????Ai nostrii Militieni se cacau pe ei,daca al cunosteau ca fiind un interlop,o rupeau la fuga.Dar cind este vorba de salarii,imediat ies Sugacii in strada.
raspunde »
alex (2010-06-24 10:52:21)
uite aici interventie din partea politiei!
raspunde »