marime text:

Acest om NU ARE SUFLET! Si-a omorat cainele in cel mai diabolic mod cu putinta! VIDEO SOCANT

De o cruzime iesita din comun a dat dovada un barbat, filmat de camerele instalate la o trecere peste calea ferata cum isi trimite cainele in fata mortii. Practic, el a stat cu animalul pe sine pana in ultima clipa, iar trenul care a venit in viteza l-a spulberat pur si simplu pe bietul patruped.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Din imaginile postate pe internet de un utilizator din Germania se vede clar ca barbatul s-a premeditat odioasa fapta. El ar putea avea chiar un complice, deoarece in cadru apare o masina, al carei sofer pare sa-l astepte.

Chiar daca animalul pare sa fie batran sau bolnav, avand in vedere ca se misca destul de greu, gestul stapanului sau n-are nicio scuza.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Ciuma (2011-01-14 17:38:31)
****** mamii lui sa moara in chinuri
raspunde »
smecher **** **** (2011-01-14 17:07:04)
ba trebuia sa mori tu in locul cainelui...pacat ca ai reusit sa sari..app smechere sa ai aceeasi soarta ca si cainele
raspunde »
gica (2011-01-14 17:05:30)
pt "un shmecher" - prost e fiul lu **** mah nu cainele, ala e de 100 de ori mai destept decat tot neamul tau la un loc, m...i matii de tzaran incult...iar dupa cum "gandesti"...ca evident nu gandesti...meriti si tu aceasi soarta cu a cainelui, la fel si boul din clip...iar daca esti asa de "shmecher" de nici nu sti sa scrii...vino in tm si iti arat cum sta treaba cu trenu...sa vezi daca mai mori de ras atunci
raspunde »
Lexi (2011-01-14 17:03:18)
@ un shmeker Din commentariul tau reiese ca esti un CO-CA-LAR fara pic de minte!
raspunde »
Pumpkin (2011-01-14 16:42:39)
pt un smecher......tare mias fi dorit sa fi fost tu in locul cainelui,ma scapa lumea de un prost......crezi ca esti mare smecher daca faci comentarii deastea?daca da cautama...craiova langa parcu romanescu acolo stau mereu
raspunde »
pentru un cretin (2011-01-14 16:34:35)
shmekere sa imi zambesti de sub tren bah si tu daca gandesti asa.papagal prost si inconstient ce esti.
raspunde »
yo (2011-01-14 16:00:45)
nu putea sa alunece cand a sarit dintr o data de pe calea ferata...asa il lua si pe el..
raspunde »
Dr.D (2011-01-14 15:56:55)
@boika pt. andrei Daca tot vrei sa corectezi pe cineva,macar asigura-te ca ceea ce spui e in totalitate corect.Cine te-a inavatat gramatica?Femeia de serviciU?
raspunde »
vicu pt valy (2011-01-14 15:51:05)
il omorai pe ala si intrai la puscarie si acolo peste 20 tigani intr-o celula ti-o baga in fund zi si noapte iti dadeau si o porecla "fundulet insangerat" plus ca te puneau sa ii lingi in anus si sa le **** degetele de la picioare imputite, oare merita?
raspunde »