marime text:

Acest om NU ARE SUFLET! Si-a omorat cainele in cel mai diabolic mod cu putinta! VIDEO SOCANT

De o cruzime iesita din comun a dat dovada un barbat, filmat de camerele instalate la o trecere peste calea ferata cum isi trimite cainele in fata mortii. Practic, el a stat cu animalul pe sine pana in ultima clipa, iar trenul care a venit in viteza l-a spulberat pur si simplu pe bietul patruped.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Din imaginile postate pe internet de un utilizator din Germania se vede clar ca barbatul s-a premeditat odioasa fapta. El ar putea avea chiar un complice, deoarece in cadru apare o masina, al carei sofer pare sa-l astepte.

Chiar daca animalul pare sa fie batran sau bolnav, avand in vedere ca se misca destul de greu, gestul stapanului sau n-are nicio scuza.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



rtgbv (2011-01-14 22:24:10)
eo pastia care omoara animalele , i-as impusca
raspunde »
boer (2011-01-14 22:06:13)
Modul cum moare acel câine într-adevăr este șocant însă, oameni buni! Nu vede nimeni că pe acel nebun mai că îl călca-se trenul sub privirile acelui șofer. Rușine lui! așa cum a fost un om care-și omora câinele tot așa putea fii unul care să se sinucidă împreună cu el, dar poate sunt eu ceva extraterestru și de aceea m-i se pare ciudat. Încerc să-mi imaginez, mă duc și eu pe șine și parcă aud un șofer „Dă-te don-le că murdărești șinele”, poate am prea multe pretenții dar nu cer să se fi aruncat după el pe șine dar măcar să-și scoată fundu afară din ea. Inimaginabil! Și chiar voi care iubiți atât câinii, acel câine numai cu ajutorul altcuiva putea fi salvat, dar shit happends, who cares?
raspunde »
Eddy (2011-01-14 21:43:39)
=))))))))))) distrusi sunteti doamne cu ipocrizia voastra. Nu e de admirat ce a facut dar nici sa incepeti sa injurati si tot asa pentru ca asa ati face si voi cu fiecare caine comunitar cand va ataca. Deci va rog frumos obiectivism nu subiectivism de 2 lei. P.S.: DA SUNT DE ACORD CU OMORAREA CAINILOR MAIDANEZI SI A CELOR SCAPATI DIN CURTI!!! (am si eu 2 caini dar nu ii las pe strada si nici nu isi fac haita sa atace oameni)
raspunde »
Adriana Borsa MM (2011-01-14 21:36:19)
om cretin nu poti sa spui altceva...realmente i cazut in cap dobitocu sa omoare asa un biet animal fara nici o vina da i strigator la cer in puii mei de fraier si prost...ce naiba nu o stat el pe linie cand se apropia trenu nu sa lase cainele acoolo daca nu mai avea nevoie de el trebuia sa-l duca intr-un adapost nu sa-l omoare asa...om tampit sa de-a domnu sa plateasca pt tot rau care i l-a facut bietului animal
raspunde »
smecherimai (2011-01-14 21:24:17)
a avut oleaca de sange sa faca asa ceva oricu cainele na avut parte de o moarte grea a murit instantaneu ;))) si voi astia de la crime time nu e cel mai diabolic mod daca stai sa te gandesti mai ganditi oleaca inainte sa postati un titlu :D bafta
raspunde »
Danii Zalau (2011-01-14 21:11:31)
Sa Dea domnu Sa mori si tu Asa cum Ai omorat cainele ala Morti Mati De Handicapat Sa dea domnu sa mori in cele mai rele boli posibileX(X(
raspunde »
BesT (2011-01-14 20:43:06)
Cred ca asta e cea mai proasta metoda de a omora un caine, tipul putea sa fie calcat. Pacat de catel, sunt sigur ca se gasea un loc si pt el.
raspunde »
Lisandru (2011-01-14 20:19:09)
Las lasa sa traiasca cu gandul asta pana imbatraneste si exact la fel ias face si lui .... deci nu am cuvinte pentru asa handicapati..
raspunde »
Mada (2011-01-14 20:17:42)
Omul ala e un om nenorocit! Bha si nu va mai certati degeaba ca e banal vorbim despre cruzime, si voi va injurati ca tampitii, fara obraz.. Saracul catzel
raspunde »
Bagamias **** in **** (2011-01-14 20:15:17)
Bagamias **** in **** de cocalar infect. Iti place sa omori animale? ****** ****** si ranitii matii krezi k esti smeker. Se pisha oricine p tn bah muistule sami bag pl dak aflu cn esti vin si te calk pe cap handikapat lesinat.
raspunde »