marime text:

Acest om NU ARE SUFLET! Si-a omorat cainele in cel mai diabolic mod cu putinta! VIDEO SOCANT

De o cruzime iesita din comun a dat dovada un barbat, filmat de camerele instalate la o trecere peste calea ferata cum isi trimite cainele in fata mortii. Practic, el a stat cu animalul pe sine pana in ultima clipa, iar trenul care a venit in viteza l-a spulberat pur si simplu pe bietul patruped.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Din imaginile postate pe internet de un utilizator din Germania se vede clar ca barbatul s-a premeditat odioasa fapta. El ar putea avea chiar un complice, deoarece in cadru apare o masina, al carei sofer pare sa-l astepte.

Chiar daca animalul pare sa fie batran sau bolnav, avand in vedere ca se misca destul de greu, gestul stapanului sau n-are nicio scuza.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



nume (2011-01-15 02:20:01)
da Gheorghe , e nebuni ca e mai multi, omorati limba romana , tu si multi altii
raspunde »
Gheorghe (2011-01-15 01:23:31)
Oamenii astia e nebuni,jajajaj FAKE:))))))))))))
raspunde »
Juan (2011-01-15 00:26:51)
Ce complice ba?!astea care au scris articolul,nu vedeti ca omul sta la bariera?trebuia sa fuga cainele si tampitul sa ramana pe sine.
raspunde »
Marius (2011-01-15 00:22:06)
Doamne....ce oameni. Unii nu merita sa vada lumina si nici sa respire
raspunde »
maryan (2011-01-15 00:02:45)
edy vedetes si pe tine ducindute cineva pe calea ferata la fel ca pe cainele ala asta iti urez eu pe anu asta. acum legat de fapta pe care a comiso jegu ala eu unu daca asi pune mina pe el l-as lega pala de gat asa cum a facut el cu catelu ala dupa care l-as lega de ultimu vagon sal traga trenu dupa el macar o statie casa se chinuie pina isi da sufletu nu lasi pune in fata trenului casa se duca repede.
raspunde »
Dan (2011-01-15 00:02:16)
Ce jigodie de om.Ar trebui omorat cum a fost omorat si cainele ala
raspunde »
STAR (2011-01-14 23:44:33)
n-ar fi alunecat pe linie atunci cand a sarit sa-l ieie si pe el trenu ***** ****** mamii lui de bruta!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »
nume (2011-01-14 23:30:16)
oamenii astia is nebuni :((
raspunde »
cosmina (2011-01-14 23:00:24)
eu daca l-as avea pe asta in mana mea i-as taia mainile si picioarele cu flexu...bietul caine dupa ce i-a salvat fundu mai multi ani acum il omara in halu asta!!!
raspunde »
rds (2011-01-14 22:34:35)
.......Bai EDY nu se vede destul de clar, ca akel kaine ii era cunoscut aluia,k asa nu mai venea si sta langa cretinu ala....pe linie daca era un catel destul de rau ....caini rai nu se imprietenesc cu oameni traiesc in lumea lor.......dhoamne de cata cruzime a dat dovata cretinu ala ma jurrr......sa stea pana in ultima clipa....pakat vai de amaratu asta de pamant ca prea multe suporta si DUMNEZEU!!!!!
raspunde »