marime text:

Acest om NU ARE SUFLET! Si-a omorat cainele in cel mai diabolic mod cu putinta! VIDEO SOCANT

De o cruzime iesita din comun a dat dovada un barbat, filmat de camerele instalate la o trecere peste calea ferata cum isi trimite cainele in fata mortii. Practic, el a stat cu animalul pe sine pana in ultima clipa, iar trenul care a venit in viteza l-a spulberat pur si simplu pe bietul patruped.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Din imaginile postate pe internet de un utilizator din Germania se vede clar ca barbatul s-a premeditat odioasa fapta. El ar putea avea chiar un complice, deoarece in cadru apare o masina, al carei sofer pare sa-l astepte.

Chiar daca animalul pare sa fie batran sau bolnav, avand in vedere ca se misca destul de greu, gestul stapanului sau n-are nicio scuza.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



XpL (2011-01-15 14:08:07)
rerea mea este ca nu a avut intentia de a omora cainele. Daca va uitati cu atentie, personajul din imagine a inaintat 4-5 m fara a se asigura ca animalul se afla in spatele lui. Probabil initial a vrut sa se omoare, apoi s-a razgandit.
raspunde »
Vali (2011-01-15 12:54:03)
hmm buna idee , Patriotule ce sa zic , cei care au pus bomba la acel concert au fost geniali!!! Dar din pacate nu crapat nimeni din acea trupa de ***** si de ********!
raspunde »
nume (2011-01-15 12:21:41)
Exista o lege care pedepseste acest gen de cruzimi. Cati dintre cei care omoara sau tortureaza animale au fost condamnati sau macar anchetati? Daca politia nu face nimic e normal ca ca toti sociopatii se manifesta liber. Si dupa aia se supara pe taierile salariale. Pai ptr ce sa primeasca salarii daca nu vegheaza la respectarea legii cand ptr asta sunt platiti? Si ma refer macar la cazurile de pe net care sunt filmate si deci exista dovezi.
raspunde »
kennyzzz (2011-01-15 12:14:44)
Tuturor Ucigasilor de animale Le doresc numai sanatate pana m-as intalnii cu ei sa am ocazia sa dau in ei pana nu ar mai sufla!! Si patriotule Ai o mentalitate de un om primitiv
raspunde »
angela (2011-01-15 11:34:19)
patriotule ia mai du-te tu naibii, tu esti o javra nu bietul animal. Sincer eu pe tine te puneam acolo si ni imi parea rau deloc Macar nu mai scrie asa ceva ocupa-ti timpul cu altceva. Esti la fel ca si tampitul ala
raspunde »
Pumpkin (2011-01-15 10:09:15)
situatia cainilor este exact ca a noastra(exista caini rai si caini bunii la fel ca al oamenii)doar ca la caini sunt mul mai multi caini bunii decat rai spre deosebire de oamenii la care e invers.cand vq aud -javre-nush ce nush ce,credeti ca asta a fost caine rau daca a stat langa stapanul sau pana in ultima clipa??sunt foarte multi smecheri dar foarte putini dintre ei su curaj,ceilalti omoara animale etc doar ca sa para si ei nush ce cartofii prajiti.....oricum ratatul din clip ii doresc aceeasi soarta
raspunde »
Sorin (2011-01-15 09:08:36)
nu sunt iubitor de animale si nici nu mis dragi canini dupa cateva patani cu ei tentative de a fi muscat insa sincer nu mi-a placut ce am vazut nu inseamna ca daca nu iti plac animalele trebuie sa le omori sincer sunt dezgustat ...
raspunde »
anonim (2011-01-15 07:56:57)
Patriot esti cel mai prost dintre prosti !!! Esti jalnic si nu zic desi mi-as dori cand ma uit la filmulet si la aceasta reamarca idioata a ta...ca ti-as dori o moarte ca a acelui caine ! Esti un excrement ba patriotule asta esti asta vei ramane !!!
raspunde »
Patriot (2011-01-15 05:40:34)
Chiar mi-a placut videoclipul. Ce faceti atata scandal ca a fost eliminat o javra. V-ati fi bucurat sa deraieze trenul si sa moara toti oamenii din el doar ca sa scape potaia aceasta. Iubitorilor de animale, lasati ipocrizia si recunoasteti ca urati oamenii. Bomba pusa la un concert din Suedia al trupei Gorgoroth, de catre activistii pentru drepturile animalelor cum vi se pare?
raspunde »
Laura (2011-01-15 02:34:52)
pt acesti nenorociti nu este nici o lege care sa ii condamne si pe ei la suferintaaaaaaaa? Fereasca Dumnezeu in ce lume traim!!!
raspunde »