marime text:

Acest om NU ARE SUFLET! Si-a omorat cainele in cel mai diabolic mod cu putinta! VIDEO SOCANT

De o cruzime iesita din comun a dat dovada un barbat, filmat de camerele instalate la o trecere peste calea ferata cum isi trimite cainele in fata mortii. Practic, el a stat cu animalul pe sine pana in ultima clipa, iar trenul care a venit in viteza l-a spulberat pur si simplu pe bietul patruped.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Din imaginile postate pe internet de un utilizator din Germania se vede clar ca barbatul s-a premeditat odioasa fapta. El ar putea avea chiar un complice, deoarece in cadru apare o masina, al carei sofer pare sa-l astepte.

Chiar daca animalul pare sa fie batran sau bolnav, avand in vedere ca se misca destul de greu, gestul stapanului sau n-are nicio scuza.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



denisa (2011-05-23 15:40:01)
imi doresc sa te calce tiru si sa te faca bucati nenorocit de om ce esti
raspunde »
co (2011-05-11 01:44:42)
saracu catel,sper ca nemernicu ala sa nu isi gaseasca pacea pe lumea asta
raspunde »
cata (2011-05-10 19:07:04)
cica-l astepta masina aia:) masina aia 99% astepta sa treaca trenul ,era bariera,nu prea avea curajul sa treaca! pacat ca cretinul ala nu s-a impedicat cand a sarit!
raspunde »
syca (2011-04-04 17:49:46)
asa trebuie si el pus pe calea ferata. dar mai bine. trebuie. chinuit.
raspunde »
n (2011-04-01 03:25:27)
macar de-l aeza pe caine cu spatele la tren sa nu vada ce il asteapta:( saracu caine.. in ultima fractiune de secunda parca vroia sa sara si el..:(( Scria mai jos cineva ca a vrut si asta sa se sinucida, daca vroia nu lua si cainele cu el..a stat acolo doar sa-l tina pe loc:( Si nu sa aflat cine e??
raspunde »
cami (2011-03-19 20:21:44)
Ce cretin ! Oameni fara suflet !
raspunde »
TheSorin82 (2011-03-16 00:52:39)
eu cred ca e o facatura,daca nu este imi cer scuze dar sunt 90% sigur ca este o facatura
raspunde »
Gina (2011-03-12 12:14:00)
****** ma-sii de cretin! Cum naiba sa omori un animal intr-un asa fel? Ii doresc acestui animal numit "om" sa moara intr-un fel si mai groaznic. Genul asta de oameni merita esafodul!
raspunde »