marime text:

Acest om NU ARE SUFLET! Si-a omorat cainele in cel mai diabolic mod cu putinta! VIDEO SOCANT

De o cruzime iesita din comun a dat dovada un barbat, filmat de camerele instalate la o trecere peste calea ferata cum isi trimite cainele in fata mortii. Practic, el a stat cu animalul pe sine pana in ultima clipa, iar trenul care a venit in viteza l-a spulberat pur si simplu pe bietul patruped.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Din imaginile postate pe internet de un utilizator din Germania se vede clar ca barbatul s-a premeditat odioasa fapta. El ar putea avea chiar un complice, deoarece in cadru apare o masina, al carei sofer pare sa-l astepte.

Chiar daca animalul pare sa fie batran sau bolnav, avand in vedere ca se misca destul de greu, gestul stapanului sau n-are nicio scuza.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



asaaa (2011-07-19 13:54:36)
bv, ar trebui toti maidanezii sa aiba aceeasi soarta, ca nu te mai poti plimba cu copilul de frica lor.... LA TREN TOATE JAVRELE :))))))!!!
raspunde »
diana (2011-07-08 17:44:10)
***** natia masii de retardat
raspunde »
digeai (2011-06-29 21:43:07)
****-i-am
raspunde »
Denisa (2011-06-20 19:27:40)
Doamne Dumnezeule cati oameni prosti sunt pe pamantul asta,eu nu imi explic DE CE Dumnezeu ii mai lasa sa traiasca pe pamant???e un idiot,un tampit sa aiba parte de multe chinuri pana va muri!imi vine sa ii distrug pe loc pe fiintele astea proaste fara creier.sa aiba parte de IAD pe lumea celalalta,dar inainte sa moara,sa sufere incat sa nu isi mai doreasca sa traiasca!SA TE IA NAIBA BOUL DRAKLUI!
raspunde »
Ovidiu (2011-06-11 13:33:09)
Sper sa arzi in iad !
raspunde »
schlange (2011-06-05 23:51:03)
Du kleiner Bastard Sohn Sterben sollst du geistesbehinderter arsch fick dich du hurensohn
raspunde »
Theo (2011-06-02 19:29:36)
Bagamias **** in el de jegos tampit copil facut pt alocatie si din greseala cacatu dreaqu sa il spanzur de **** de kktul dreaqu.**** **** *** ******* **** ******* **** **** ********** **** *** ****** **** *** *.
raspunde »
Annie (2011-05-30 15:37:48)
Anni(mi-ai furat numele :P ), stai tu linistita, ca intr-o tara civilizata precum Germania, chiar face puscarie!
raspunde »