marime text:

Acest om NU ARE SUFLET! Si-a omorat cainele in cel mai diabolic mod cu putinta! VIDEO SOCANT

De o cruzime iesita din comun a dat dovada un barbat, filmat de camerele instalate la o trecere peste calea ferata cum isi trimite cainele in fata mortii. Practic, el a stat cu animalul pe sine pana in ultima clipa, iar trenul care a venit in viteza l-a spulberat pur si simplu pe bietul patruped.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Din imaginile postate pe internet de un utilizator din Germania se vede clar ca barbatul s-a premeditat odioasa fapta. El ar putea avea chiar un complice, deoarece in cadru apare o masina, al carei sofer pare sa-l astepte.

Chiar daca animalul pare sa fie batran sau bolnav, avand in vedere ca se misca destul de greu, gestul stapanului sau n-are nicio scuza.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



un shmeker (2011-01-14 15:38:42)
=)))))))))))))))))))) nu mai pot de ras ahahaha =))))))))))))) ce tare faza si ce prost e cainele :)))) =)))))) ca in matrix a sarit ala in ultima clipa respectele mele
raspunde »
ISAC RODICA (2011-01-14 15:38:37)
Ar trebuie ca toti cei care cunosc asemenea persoane diabolice care pot chinui si chiar ucide un animalut nevinovat(sau cel putin care depinde de noi)sa-i marginalizeze maxim, sa le faca public numele si faptele .
raspunde »
angela (2011-01-14 15:10:13)
pe toti ,care isi bat joc de aceste suflete nu-i pedepseste nimeni????????????
raspunde »
wtf (2011-01-14 15:08:21)
Daca era prea batran sau bulnav putea totusi sa il eutanasieze corect, fara sa ii provoace absolut nici o durere. Chestia asta se poate face simplu la veterinar. Nu sa il lase in fata trenului si sa isi riste si el viata. Un terminat !!!!!! Vai de ****** lui !
raspunde »
valy (2011-01-14 14:38:30)
daca eram acolo il calcam eu cu masina chiar daca intram la puscarie mai usor omori un om decit un animal animale sintem noi oameni un caine iti este credincios pana la moarte un om sau priten la greu te lasa.
raspunde »
Manuela (2011-01-14 14:35:21)
doamnee:o deci asa ceva nu mai este:o....de las vedea baa sincer las arunca eu in tren:-j idiot draqului sa arzi in iad puturos ce esti .....bolnav mintal pffff dute in ......matii de infect!
raspunde »
Paula (2011-01-14 14:11:10)
De aici se vede ca ii fara suflet! Daca eu l`as fi pus sa stea acolo sa vina trenu cum era? iDIOT!! Animalele sunt de 1000 de ori mai speciale decat oamenii!
raspunde »
kristof (2011-01-14 13:54:17)
kristos va avea grija de el sa arda in focurile iadului nu va necajiti
raspunde »
boika pt. andrei (2011-01-14 13:21:21)
cu cine ai invatat gramatica in generala, cu femeia de servici? esti varza
raspunde »
k (2011-01-14 13:19:59)
Iubesc animalele si în special câinii care sunt considerate cele mai depret animale de companie si prieten al omului.....însã...am întâlnit cazuri unde patrupedele ar fi ucis nou nãscuti si întâmplãri din acestea care nu sunt spuse întotdeauna la stiri or apar în presã...dacã un patruped ar fi fãcut asta unuia dintr-e ce'i care sar cu comenturi fãrã sã gândeascã...cred k nu ar fe de neglijat a doua oarã sã se gândeascã ceva mai mult înainte de tasta si scrie... însã si dacã ar fi decurs la un astfel de gest doar ptr. cã i s-a pãrut cã patrupedu-lui nu îi mai convine situatia.......ar trebuii sã fie pedepsit ptr. asta conform legilor pentru maltratarea si uciderea animalelor !
raspunde »