marime text:

Accidentul INGROZITOR, care a lasat un om fara picioare. IMAGINI SOCANTE

Traversare blestemata pentru un barbat cu dizabilitati din Turcia, care voia sa traverseze strada, insa n-a fost observat de soferul unui camion. Rotile uriase au trecut peste picioarele omului, zdrobindu-i-le. Medicii n-au avut alta solutie decat sa i le amputeze.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cumplitul accident s-a petrecut in orasul Ordu si a fost filmat din doua unghiuri diferite.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



... (2011-09-16 07:55:18)
Gabriel cum poti fi atat de BOU ? cum adica a trecut pe marginea trecerii de pietoni si e vina lui ? nu cumva trebuia soferul sa opreasca mai in spate sa fie mai prudent ? sper ca nu ai carnet idiotule , ca o sa omori si tu pe cineva
raspunde »
... (2011-09-16 07:43:50)
soferul e vinovat 100% orice sofer de tir stie ca in drepta acolo nu vede , dar daca ar respecta distanta fata de trecerea de pietoni l-ar vedea pe trecator ..
raspunde »
iulia (2011-06-25 13:23:06)
adevarul este ca si acel trecator are vina deoarece nu s-a asigurat .. Soferul cum naiba sa vada ca trecea ala deci nici nu la observat ...infine fapta e consumata da imi pare rau si de acel batran
raspunde »
off (2011-06-23 16:11:21)
adevarul e k soferul tirului s-a luat dupa cel cu masina mica din partea dreapta,l-a vazut k a plecat a crezut k nu e nimeni pe trecere
raspunde »
Gabriel (2011-06-23 00:37:17)
Miki esti chior?Citeste ce scrie lumea aici si uitate mai bine la video.Soferu nu are nici o vina.
raspunde »
miki (2011-06-23 00:08:35)
da ce a plekt prostu cu tiru de iute saracu mosu pe deasupra mergea si incarje acum nu o sa le mai foloseasca deloc...
raspunde »
Dan (2011-06-22 23:22:54)
graba strica treaba
raspunde »
c'mon (2011-06-22 22:40:13)
sunt sofer de tir si va zic sigur ca din unghiul acela nu se vede nici in oglinda si nici prin geam. a avut ghinion mosu. soferul scapa dar ramane cu un om mutilat pe constiinta.
raspunde »
Gabriel (2011-06-22 21:33:35)
Am uiutat sa scriu uitati-va atent cand traverseaza mosu ca aproape la lovit prima masina pana.M-am uitat din nou si e clar ca era verde pentru masini si soferu plecase deja.
raspunde »