marime text:

Accident filmat - un motociclist se striveste de un camion! VEZI VIDEO

Un sofer care nu s-a asigurat si un motociclist in viteza - acestea sunt ingredientele pentru un dezastru pe o strada din Turcia.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Accidentul filmat de camerele de supraveghere a avut loc in Erzincan, Turcia. Un sofer de camion a inceput sa vireze spre stanga fara sa se asigure, incercand sa intre intr-o parcare. Din sens opus a venit un motociclist care n-a mai putut sa evite accidentul si s-a strivit de camion.

Motociclistul a ajuns in stare grava la spital, iar medicii sunt rezervati in privinta sanselor sale de supravietuire.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



dorin (2011-04-02 01:26:32)
Nu este de vina camionul, ci soferul camionului:))))
raspunde »
AnGeLo (2011-03-30 00:06:30)
bai frateee.......un motociclist daca e pe aici vreau sa dea add la id: nyqsor_boss sa vb ....mi-e frik sa mai dau in *** si am platit si degeaba
raspunde »
rica (2011-03-25 15:03:33)
exact la nepasare m-am gandit si eu cand am vazut clipul. incredibil cum trece pe langa, prea grabit, probabil, in drumul spre serviciu. :|
raspunde »
rds (2011-01-11 01:39:05)
bai cat de cretini sunt si turcii astia,adica soferii.........se vede cum imediat dupa impact trece o masina nepasatoare pe langa accident si nu opreste sa acorde un ajutor la fel si mocrobuzul.........si la noi sunt minuni din astea....nu suntem departe de ei!! :-))
raspunde »
andrei (2011-01-02 18:35:22)
ma ce idiot ala cu camionul...cretin...de asta e riscant sa mergi cu motorul...un fraier de asta te omoara
raspunde »
ptr Cristi (2010-12-20 00:02:44)
,,Logic ca de vina e soferul camionului este de vina...`` ORI SUNTEM ROMANI, ORI NU MAI SUNTEM :)
raspunde »
sdsa (2010-11-24 16:11:31)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))
raspunde »
asdasd (2010-11-22 17:10:24)
vina este a camionului 100% .. ala putea avea si 200km/h, el nu trebuia sa se bage fara sa se asigure. se poate constata ca motorul poate 50 km/h, nu au cum demonstra asta.
raspunde »
ovi (2010-11-20 18:06:45)
Toata vina e a camionului.100%.
raspunde »