marime text:

A VRUT SA MOARA? Un scuterist provoaca un accident inexplicabil! VIDEO SOCANT

Gest sinucigas al unui scuterist din Rusia, care a murit pe loc, dupa ce a ajuns pe contrasens, unde a fost lovit in plin de o masina. Filmarea realizata de camera de bord instalata pe autoturism arata ca scuteristul n-are nici cea mai mica intentie de a evita ciocnirea.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



CrImmE (2011-06-29 17:32:50)
Ce *** cauta motociclistu pe contrasens?!?! ... Si tu stefane mai date-n ****** matii ma ********.
raspunde »
stefan (2011-06-25 00:30:37)
sa luati **** n gura toti astia care comentati la adresa motociclistilor pisatilor va dau la **** la toti cacatilor
raspunde »
giovis (2011-06-18 00:00:43)
de unde stiti voi ca ala a depasit viteza? voi ati auzit de autostrada si 200 km/h sa fi avuta scuteristu nu avea ce cauta pe contrasens si dupa sunet masina era aproape oprita cand a intrat ala cu scuteru in ea
raspunde »
alex (2011-06-07 15:34:18)
Ala cu masina baga frate,se crede pe autobahn , ca sa vezi de este limita de viteza, trebuie sa mai si previi , daca esti in tir si depaseste unu in fata ta ii dai talpa ? ca e vina lui si ce-mi pasa mie? fustratilor... Tu esti un bolovan , se vede ca n-ai permis, ala are peste 180km/h ...lejer
raspunde »
Nashu1923 (2011-06-06 17:54:59)
Ba.... voi sunteti si prosti mah.... unde vedeti voi k ala a depasit viteza???
raspunde »
fratele lu' sergiu (2011-06-06 09:39:12)
ai dreptate fratele meu...cei mai prosti oameni de pe sosele sunt astia cu motociclete si scutere...ii doare in **** de restu' lumii...se cred mari jmeceheri donatorii dreaq.
raspunde »
alex (2011-06-05 19:30:30)
Pai ala cu masina mergea cam tare ,si ala cu scuteru venea in diagonala , poate vroia sa ajunga pe sensu lui de mers. Vina e a mortului clar da si ala cu masina a depasit umpic' viteza legala...
raspunde »
IndiviD (2011-06-05 04:32:43)
@chiba...ai auzit de trafictube.ro? "nebuni" de astia filmeaza "fara niciun scop fix" ;)
raspunde »
chiba (2011-06-05 01:45:33)
se vede clar ca e trucat...cine se pune de nebun sa filmeze drumu cu masina asa fara niciun scop fix cand se intampla asta...si cand fine ala si se produce inipactu nu se aude o spartura de parbriz un POC adevarat...se aude casi cum ar fi scapar camera pe jos plus ca prea repede so oprit tot o masina contra unui scuter...sar mai fi dus masina cativa metri aici parca sa oprit asa brusc parca ar fi dat in zid :))
raspunde »
ionut (2011-06-04 22:30:14)
deci in fiecare zi cand vad un motociclist imi iau o bata si il astept la cotitura si sa vezi ce bataie ii dau sunt prea prosti si inconstienti nu sunt atenti si sunt vai de mama lor de saraci ca nu au bani de benzina pt masina si atunci isi cumpara motor sa moara mai repede sa nu mai sufere atatia ani :))))))))))))))))))))))))
raspunde »