marime text:

A spanzurat un caine cu lesa, pentru ca sora lui nu-l mai voia! FOTO HORROR

Gest de o cruzime rara, comis de un viitor soldat britanic, in varsta de 23 de ani. Stephan Graham Bullock a gasit o modalitate inumana de a rezolva problema surorii sale, care ii spusese ca nu-si mai doreste catelul pe care il avea de putin timp.
A spanzurat un caine cu lesa, pentru ca sora lui nu-l mai voia! FOTO HORROR

In loc sa-l duca la un adapost, tanarul a spanzurat animalul cu lesa si l-a ingropat partial, intr-o zona impadurita.

In fata tribunalului, Bullock a marturisit ca a durat doua sau chiar trei minute sa ia viata cainelui, timp in care acesta scheuna disperat. El a scapat de inchisoare, insa nu va mai avea nevoie sa aiba un animal pentru tot restul vietii. In plus, va trebui sa lucreze 50 de ore in folosul comunitatii si sa plateasca 400 de lire sterline unei organizatii de protectie a animalelor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



MIHAI (2013-03-01 00:18:14)
acest om merita sa fie supus la toate torturile posibile si tinut in viata numai pentru a fi torturat din nou .
raspunde »
VIORICA ARDELEAN (2012-01-26 05:39:56)
OAMENI BUNI VA GANDITI CA MULTI OAMENI CE UCID FARA MILA ANIMALELE AR FACE LA FEL SI OAMENILOR. DACA POT LUA VIATA UNOR ANIMALE POT LA FEL SA FACA SI OAMENILOR DOAR CA SE TEM DE INCHISOARE.
raspunde »
LoveDogs (2012-01-14 09:51:56)
doamne daca las avea acum in fata mea pe cel care a facut asta ai facea acelasi lucru si dupaia il taiat in bucatele ca sa dar mancare la caini..darar dumnezeu sa putrezesti in inchisoare pe viata si acolo sa te spanzure puscariasi cum iai facut si tu bietului caine...
raspunde »
yoyoyo (2011-11-22 19:24:54)
asta numiti voi pedeapsa eu cred ca merita sa moara sa fc puscarie pana nu mai vede bine ca e un suflet akolo
raspunde »
digeai (2011-06-27 21:25:03)
Ce spuneam eu aici: www.crime time.ro/international/emotionant-un-caine-schiopateaza-incarcand-sa-se-tina-dupa-stapanul-care-l-a-abandonat-video.html ? Care e "Bestia (Beast Extra fast Steals life Immune to fire)" si care e bestia (omu')?
raspunde »
AlexCucu (2011-06-17 17:47:57)
Duten ***** mati de rasa proasta ..si mort cainele ala ii mai destept ca voi ..
raspunde »
io ala din popor (2011-05-18 14:41:19)
sa vezi cand se satura sor-sa de f.laul ei.....atunci ce face deviatul asta? Familie de retarzi si maniaci. Parnaie merita voma asta umana. Si sor-sa e complice..poate chiar autor moral..ca la oameni..a tocmit un asasin...vome degenerate..poate se si freaca intre ei jajaja in neam
raspunde »
syca (2011-04-04 17:49:04)
sa va iau rasa in **** si tie si lu soruta. javrelor ce suntetzi. k mai destepti e caini ca voi
raspunde »
lavii (2011-03-17 14:28:05)
iN puscariee cu tine porculee !!
raspunde »