marime text:

A privit moartea in ochii unui rechin de 20 de tone! VIDEO ULUITOR!

O uriasa umbra submarina i-a dat fiori de moarte unui barbat aflat pe un caiac in apele din Panama City Beach.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Pescarii si caiacistii din zona au ramas socati sa vada al doilea rechin ca dimensiune din lume - doar rechinul balena e mai mare!

Rechinul Peregrin este insa inofensiv, nefiind raportate atacuri ale sale asupra oamenilor. Chiar si-asa, pentru barbatul din caiac, experienta este una pe care nu ar dori sa o repete.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Makaveli (2011-09-14 15:29:41)
Rechinul balena nu este agresiv, incultilor.
raspunde »
@TheSig (2011-08-08 01:37:55)
rechinul balena poate atinge 40 de tone , si balena albastra poate atinge 180 de tone, deci the sig pregatestete, vine alocatia.
raspunde »
@TheSig (2011-06-23 21:58:33)
Ai dreptate...balena are peste 30 de tone( aia albastra)
raspunde »
TheStig (2011-05-06 21:11:38)
Ba da.l dreaq de rechin 20 de tone??? ce dreacu avea era supra ponderal??? in mortzii lui k nici balena nu are 20 de tone..ce dreaq ma sunte.ti facuti pt alocatie sau din lipsa de ocupatie?
raspunde »
andrei (2011-04-09 02:35:29)
nu vad ca s a intamplat nimic periculos , daramite sa vada cineva moartea cu ochii
raspunde »
H. Bibanovici (2011-04-04 17:22:13)
Mah, asta nu e balenul?...sotul balenei?
raspunde »
nume (2011-03-30 10:15:20)
doamne cat de prosti sunt unii!bai voi ati auzit de plancton?cu planctonul se hranesc atat rechinii-balena cat si unele specii de balena!si btw sunt chestii microscopice desteptilor
raspunde »
adi savantul (2011-03-30 00:20:20)
trebuiesc gasiti sigur parintii rechinului,doar asa ne putem da seama ce fel de rechin este. este posibil sa fie o combinatie intre doua specii si sa fie un mutant subacvatic. va zic eu sigur dupa cercetarile mele
raspunde »
OMFG (2011-03-29 15:25:53)
unii sunt atat de prosti incat nu imi dau seama cum de mai traiesc acum de nu i-a calcat masina sau alt ceva :| ... cum P.u.,LA mea sa zici ca e submarin si ca se hraneste cu alge si cu chestii MICROSCOPIC , FM.M de VIATA :|
raspunde »
cata (2011-03-29 08:33:21)
hahha....submarin :))) de ce naiba se intrerup filmarile astea exact cand e mai interesant?
raspunde »