marime text:

A murit dupa ce a facut sex cu un magar!

Placerile bolnave i-au adus sfarsitul unui barbat din Portugalia, care si-a dorit nespus sa faca sex cu un magar. Omul si-a indeplinit fantezia zoofila, insa proprietarul animalului a aflat si i-ar fi taiat gatul, spun politistii.
A murit dupa ce a facut sex cu un magar!

Jaime Pires (68 de ani) a fost gasit intr-o balta de sange, purtand doar chilioti de dama si papuci. Localnicii si-au dat seama imediat ce s-a intamplat, deoarece barbatul era poreclit "Oaie", datorita pasiunii sale pentru sexul cu animale. De altfel, el fusese acuzat recent ca a violat mai multe gaini.

Proprietarul magarului, un barbat in varsta de 55 de ani, a fost arestat de politisti, insa sustine ca nu el l-a omorat pe Pires si ca era plecat atunci cand a fost comisa crima.

Russo, animalul abuzat de Jaime Pires, era magarul preferat al stapanului sau.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ANA (2010-10-31 00:53:41)
sunt tot felul de nebuni in lume. nemernicul¡¡¡¡¡¡¡¡¡
raspunde »
ana (2010-10-30 22:12:02)
cum , pana mea, sa violeze gaini!...:))))) Cat de dezaxati pot fi unii! Bine ca a murit, macar au scapat neatinse ceva animale de curte.
raspunde »
fur (2010-10-30 20:48:21)
pain normal ca l-a omorat, ca numai el avea voie sa dea la magarul lui preferat :))
raspunde »
escu (2010-10-30 17:05:28)
ai omis ceva maria, criminalii si manelistii :))))
raspunde »
maria (2010-10-30 15:52:18)
stirile de agest gen reusesc sa ma enerveze la culme!; bine i-a facut!;pedofilii,zoofilii,necrofilii si totzi dezaxatzii astia trebuie sa dispara de pe suprafatza pamantului!
raspunde »
ESCU (2010-10-30 14:13:51)
=))))) deci am inteles asa: un om avea un magar "preferat" (deci si asta era zoofil) si magarul l'a inselat cu alt om! si din gelozie asta l'a omorat pe amantul magarului si acum e la puscarie :)) deci triunghiul amoros s'a destramat :)):)):))
raspunde »
alex (2010-10-30 12:54:09)
sa inteleg ca o oaie a violat mai multe gaini si pe urma a decedat dupa o altercatie amoroasa cu un magar
raspunde »
adelina (2010-10-30 11:26:30)
bn ca a murit fericit:))=)) si-a indeplinit visul:))=))
raspunde »
vlad (2010-10-30 10:35:24)
ce tampid!Dar totusi m-am ***** pe mine de ras cand am auzit povestea lui de ,,dragoste``!!!
raspunde »
Maverick (2010-10-30 00:13:47)
Sa vad daca inteleg: purta chiloti de dama, a violat un magar, o gaina si i se spune "Oaie". Am inteles :)):)):))
raspunde »