marime text:

Ce NEBUNIE - i-a strans mana si i-a furat penisul !?!

Un barbat din Nigeria a fost arestat duminica sub o acuzatie absolut socanta. Politistii spun ca i-a furat penisul unui barbat dupa ce i-a strans mana.
Ce NEBUNIE - i-a strans mana si i-a furat penisul !?!

Luka Audu a fost predat politiei dupa ce a fost acostat de o gasca agitata in Kaduna. Victima, in varsta de 17 ani, l-a acuzat pe Audu ca i-a furat organul reproducator prin magie neagra.

Potrivit martorilor, Audu i-a cerut tanarului indicatii privind o strada si drept multumire i-a strans mana. Dupa ce a facut cativa pasi, baiatul a inceput sa strige "hotul, hotul!".

Oamenii din jur l-au asediat pe Audu, l-au batut si i-au cerut sa-i dea inapoi organele genitale barbatului sau il vor ucide.

Batranii orasului i-au convins pe ceilalti sa-l predea pe Audu politiei, in timp ce tanarul a ajuns la o clinica pentru a fi investigata disparitia penisului.

Audu ramane in custodie pana cand va fi gasit penisul.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Exar (2011-07-19 02:03:31)
Si astia nu merita o nucleara-n cap? Se inmultesc tampitii pe zi ce trece si nu numai in Romanica. Desigur, Basescu si sleahta lui sunt mult mai escroci decat astia
raspunde »
modjo mpc (2011-06-16 23:05:37)
=))))))))...imi pun emitator la penis de maine...sa nu mi'l fure cnv din pantaloni...prin "magie neagra" bineinteles:))))))
raspunde »
princi (2011-06-16 02:07:48)
Ma uit din cand in cand pe site-ul acesta. Uneori ma minunez de ceea ce pot vedea. Uneori imi sare berea din gura pe monitor cand citesc stiri ca acestea. Cum sa ramana in custodie pana va fii gasit penisul ??? Ce idioti!!!
raspunde »
ionutz (2011-06-13 10:31:24)
=)))))))))))))))))))))))) am vazut un penis pe autostrada zilele astea , fugarea un *** . o fi al lui oare? las'o'n **** goala :))
raspunde »
Dea (2011-06-11 20:26:29)
=)))))))))))))))))))))))))))))))
raspunde »
dodo (2011-05-25 19:15:24)
valeu tata de az incolo nu mai dau mana cu nimenia =))) cum pana mea sai furi penisu fara sa simta ceva =)) e ca faza aia cu ala care te violeaza telepatic =)))) jesus ce vooddo people
raspunde »
ghio (2011-05-21 17:50:29)
deci omul a fost acostat de o gasca si nu mai are plua... bine ca nu de o rata sau gaina, era mult prea pervers...
raspunde »
slim (2011-05-21 15:21:56)
in fundul cui?
raspunde »
=)))))) (2011-05-20 23:52:58)
Da penisul in urmarire generala, "Daca gasiti un penis negru va rugam contactati organele autorizate" =))
raspunde »