marime text:

Imagini cu IADUL provocat de Bin Laden in New York! VIDEO

Un clip de 17 minute facut public recent arata evenimentele din 11 septembrie 2001 asa cum au fost ele filmate de un elicopter al politiei din New York.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Imaginile au fost obtinute de Institutul National al Standardizare si Tehnologie din Statele Unite, sub protectia Actului pentru Dreptul la Informatie. Clipul a fost apoi trimis si facut public de Cryptome, un site ce se descrie ca fiind dedicat liberei exprimari.

Cutremuratoare, imaginile ne aduc mai aproape de infernul din New York decat am fost vreodata. "Intregul turn, a disparut intregul turn" este auzit un politist tipand la un moment dat.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



pt bush (2011-05-02 16:35:31)
Bai ******, u cand demolezi asa o cladire imensa, u o demolezi cu oameni inauntru? *** de prost
raspunde »
tavu (2011-05-02 13:49:26)
ba pe bin laden se chinuie sal prinda de vreo 10 12 ani si nul prin si acum dac alau ucis voi ce credeti ca bin laden nu are uramasi sa sa aiba un sef acolo la al quaida la criminali aia is vreo 10 sef bin laden sti ca o sa mora si fac pariu ca are un urmas o sa vedeti voi
raspunde »
bush (2011-05-02 12:11:55)
pentru ultima oare al-quaida nu a distrus turnurile +o parte din pentagon el au fost DEMOLATE.punct
raspunde »
marius (2011-05-02 12:02:16)
nu mai fiți așa naivi. Într-adevăr, Bin Laden se pare că a fost în spatele atentatelor, dar nu se știe cine era în spatele lui. Aproape oricine are un preț. Și, este un fapt demonstrat de specialiști, nu de mine, că turnurile nu s-ar fi prăbușit doar din cauza avioanelor, decât dacă ar fi fost ajutate puțin. De cine? NU se știe. O fi fost tot mâna talibanilor și acolo, dar e cam suspectă treaba
raspunde »
mihai (2011-05-02 11:50:03)
nu mai credeti tot ce spun astia totul a fost o inscenare
raspunde »
ilie22sute (2011-05-02 11:41:35)
Filmul asta tine mai mult decat DEMOLAREA demonstrativa facuta de firma de paza a fratelui TUFIS .Unu din doua nu e real in demolarea de la tv nu am vazut elicoptere ...
raspunde »
SS (2011-03-09 00:00:50)
TOT CE`I RAU IN LUMEA ASTA INCEPAND CU RAZBOAIE SI TERMINAND CU CRIZA MONDIALA ,SUBJUGAREA POPOARELOR,INFOMETARE SCLAVIE,MANIPULARE,PROMOVAREA A TOT CE E RAU!!! E DIN CAUZA USA INPLICIT JIDANILOR !!! EVREII NENOROCITI SI PE HITLER IL CONSIDERATI UN TIRAN UITATI`VA UNDE E LUMEA LA ORA ACTUALA...SI DE CE? PT CA NU IA OMORAT PE TOTI !!!
raspunde »
Loco (2011-03-08 21:07:03)
Inca un fake realizat doar pentru a aduce aminte lumii pentru ce lupta si pentru a fi utilizat ca pretext impotriva a ceea ce se intampla in Libia precum si ca pretext pentru a trimite trupele acolo ca sa "restabileasca ordinea" !
raspunde »
olteanu (2011-03-08 21:03:39)
Pentru marius: chiar crezi ca evreii controleaza tot? Nu cumva esti un adept al teoriei conspiratiei? De fiecare data cand apare ceva neplacut in lume( atentatele din 11 septembrie, criza mondiala etc.) ei sunt aratati cu degetul. Nu ar fi corect sa invinuim pe un semen de-al nostru, fara sa cunostem indeaproape cauzele.
raspunde »
pt eoooo (2011-03-08 19:49:47)
Eoo ce prost esti mama.... exista o groaza de dovezi care sustin ceea ce zici tu ca "toata lumea stie". Daca nu esti tu in stare sa le cauti, atunci date-n spirt ca nu o sa stam noi sa ti le insiram.
raspunde »