marime text:

10 poze despre cum drogurile transforma OAMENI in ANIMALE!

Fotograful rus Anatoly Rakhimbaev a publicat recent un set de poze impresionante despre consumul de droguri, consumatori si efectele teribile ale dependentei.
10 poze despre cum drogurile transforma OAMENI in ANIMALE!

Postate pe jurnalul sau foto, pozele realizate de Rakhimbaev n-au fost insotite de prea multe comentarii. Nici n-au nevoie.

sursa: artpirat.com

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Dumnezau !!!!!!!! (2013-12-20 17:00:27)
sami bag picioru frate cum pot iface asa ceva mai bine te omori =]]
raspunde »
DIICOT (2011-02-23 16:10:18)
Antidrog Forever pozele acestea ma inspaimanta sfatul meu e sa nu le incercati nici un fel de drog totate sunt fatale Viata este frumoasa si merita traita fara ele "droguri"= moarte .
raspunde »
Stefan (2010-10-15 22:37:00)
Doamne ce oribil!!!
raspunde »
gizas (2010-10-15 02:45:36)
@ cosmin: ba te contrazic :) Renii de la Polul Nord cauta sub zapada ciuperci care le modifica comportamentul. Sunt prin africa niste maimute care iubesc alcoolul (da alcoolul este drog). Si nah, daca o dai in dava te duci pe rapa ca lava. :)) Oamenii sunt spalati pe creier. Uite el fumeaza verde, este un drogat. Da ala care dupa 2 sticle de JB iti muta mobilan casa si se bate cu o tufa de laur se doar "simte bine" - ca sa aduc vorbe din Teo ex Cafe Deko. Ramaneti baieti cu lumina stinsa ca eu am lumanare si stiu s-o aprind :)
raspunde »
vioREL (2010-10-15 02:21:29)
Am consumat timp de 8 ani toate drogurile............stii ce am intzeles din ele ?!! ..o viatza de om aruncata la gunoi .........bagati va **** n ele nu se merita .......FERICIREA NATURALA e ORIGINALA.
raspunde »
cozo13 (2010-10-15 01:50:41)
cica erau 2 cai..............................................unu alb si unu mai incolo.......................................hagi
raspunde »
Bularca (2010-10-14 23:00:33)
Cu vena nu is deacord nici cu trasu pe nas in rest Hasu si mari Is foarte ok ! Mentalitatea de roman cu drogurile is f false si se merge cu mentalitatea asta in continuare ! Numai bine
raspunde »
cosmin (2010-10-14 17:36:50)
Este gresit titlul.Ar fii trebuit sa fie invers.Cum se transforma un animal in om.Animalele nu se drogheaza.Daca simt fum de tigara se retrag din fata fumului.Nici macar ca metafora nu este justificat atata timp cand omul poate ucide din placere,sadism,razbunare iar animalul numai ca sa se apere sau sa si apere teritoriul
raspunde »
radu.v (2010-10-14 15:57:21)
sa BAGAAAAAAAAAAM !!! sa DANSAAAAAM mai bine !!!
raspunde »